У Росії існує секта, яка поклоняється Путіну

В одному з сіл Нижегородської області існує секта, яка поклоняється Володимиру Путіну. Її члени моляться на портрети президента і стверджують, що в одному з минулих життів Путін був апостолом Павлом.

Очолює секту жінка, яка називає себе матінкою Фотінією. Православні жителі сусідських сіл називають членів общини Пресвятой Богородицы Воскрешающая Русь, чий храм вже шість років діє в селі Велика Єльня, “путінопоклонниками” і час від часу здійснюють хресні ходи проти єретичної церкви.

Серед святих, яким поклоняються члени секти – Володимир Путін. Вони використовують портрет президента як ікону і просять Путіна врятувати Росію від прийдешнього апокаліпсису.

Матінка Фотінія стверджує, що у неї з російським президентом давній духовний зв’язок: у минулому житті він був князем Володимиром, а вона княгинею Ольгою. В інших перевтіленнях, зі слів матінки, вона була царицею Савською, а Путін – царем Соломоном.

Послушники переконані, що їх настоятельку особисто підтримує як сам Путін, так і патріарх Олексій II. У церкві видають газету Храм світла, де друкується листування Фотінії з президентом і патріархом, а також публікуються інтерв’ю зі святими, включаючи саму Богородицю.

За даними ФСБ, матінка Фотінія, справжнє ім’я якої – Світлана Фролова, в 1996 році була засуджена за шахрайство і півтора року просиділа у в’язниці. Раніше вона працювала директором торгівельно-закупівельної бази Горьковської залізниці, після чого вирішила зайнятися духовним цілительством і космоенергетикою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: