Російські сектанти зачинилися в бункері і чекають кінця світу

Сектанти Пензенської області Російської Федерації сховалися в підземному бункері і відмовляються виходити на поверхню, мотивуючи своє рішення тим, що незабаром настане кінець світу.

Під землею перебуває тридцять осіб, серед яких четверо неповнолітніх. В разі вторгнення фанатики загрожують вчинити груповий акт самоспалення за обрядом старовірів 17 століття, повідомляє Корреспондент.net.

Жителі села Поганівка, поблизу якого знайшли притулок сектанти, розповідають, що фанатики з різних областей Росії і країн ближнього зарубіжжя почали готувати свій притулок ще влітку, після того, як їх духовний лідер, якого називають Отець Петро, розповів своїй пастві про те, що незабаром настане кінець світу і існує лише один спосіб сховатися від гніву Господнього.

Пензенські затворники називають себе “істинними православними”, проте, ігнорують заклик місцевого Архієпископа повернутися на поверхню.

Обласна прокуратура зазначає, що раніше правоохоронцям не доводилося стикатися з подібними випадками і попереджає, що лідер секти нестиме кримінальну відповідальність.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: