Циганка-шахрайка дурить вам мізки?! Обкладіть її по матінці!

Шахраї – люди винахідливі. Але і ми не ликом шиті!

Невигадані історії і поради бувалих читачів “Комсомольської правди”

Будьте обережні на вокзалах…

Біля Павелецкого вокзалу підійшов здоровенний амбал з великою сумкою в руці і почав питати, чи дивлюся я телевізор.

– Вас зараз знімають і сьогодні покажуть по НТВ! – говорить.

При цьому він помахував рукою нібито в камеру. А я-то бачу, що ніякої камери поблизу не спостерігається. Мій автобус ще не підійшов, я дослухала мову шахрая до кінця. Він мені запропонував декілька абсолютно непотрібних речей типу безглуздого китайського електрочайника за божевільну ціну, я попрощалася з ним, а він все канючив:

– Ну дайте грошей, скільки є!

Цей “лохотрон” розрахований на приїжджих, ось тому шахраї промишляють на вокзалах. Провінціали, почувши, що їх знімають для телебачення, про все забувають і не помічають безглуздості – який зв’язок між НТВ і китайськими чайниками і іншим барахлом?!

…в потягах…

Їхали з чоловіком відпочивати на південь. Сусіди по купе попалися на рідкість хороші – молода пара, зовсім недавно одружилися. Ми за поїздку встигли з ними здружитися, багато розмовляли… На якійсь станції ми дістали з барсетки гроші на очах у сусідів – купили місцеву рибу. Але речі без нагляду не залишали. А коли до місця залишалося годину-два їзди, розслабилися. Разом з чоловіком вийшли на станції подихати. А коли вже доїхали, грошей в барсетці залишалося тільки на оплату таксі…

…на автостоянках…

Моя знайома поїхала в автосервіс. На стоянці до неї з боку вікна пасажира підійшов охоронець у формі. “Напевно, покаже, куди паркуватися!” – подумала подруга і опустила скло. Охоронець і справді показав, мовляв, геть туди.

Поки подруга придивлялася і міркувала, як і куди рулювати, “охоронець” стягнув її сумку, благо вікно було відкрито, сів в машину, що стояла поряд, і виїхав.

А спецівка у нього просто була схожа на фірмову!

…в метро

Ми з другом вийшли літнім вечором з кінотеатру. Спустилися в перехід метро “Коломенськая”. Несподівано відчули різкий запах. Газ?!

З очей потекли сльози, ми нічого не бачили і на дотик побігли назад на вулицю. Опам’ятавшися, ми стали обговорювати з іншими потерпілими, що ж трапилося. Газова атака терористів? Вибух? І тут знайшли, що мобільник у друга зник. Тоді ми здогадалися, що в хід був пущений звичайний газовий балончик. Один злодій пускає знизу газ, а інші лізуть в кишені на якийсь час осліплих людей!

ЩЕ ПОРАДИ

У циганок немає ні сорому, ні совісті. Ловлять на дітей! До мене ось підійшла жінка з дитиною: “допоможіть нагодувати малюка – не бійтеся, мені нічого не потрібне, гроші є. Тільки скажіть, де тут магазин або кафе”. Я їй пояснила, не хвилюючись ні про що, – від тих, хто з малюком, хіба чекаєш поганого?! А далі вона мене “розвела” по повній: сказала, що на мене наведено псування, що близька мені людина скоро помре… Я її гіпнозупіддалася, і вона мене обібрала до останньої копійки. Я, звичайно, дурка повна. Тепер на питання циганів не відповідаю, проходжу мимо пошвидше.

Ось ви часто в “Комсомолці” пишете, як одурюють народ циганки. Психологи дають мудровані поради, як протидіяти їх “гіпнозу”. А я знаю один дуже дієвий спосіб від них звільнитися. На циганок, та і взагалі шахраїв, добре діє добірна грубість. Перевірено особисто! Діяти потрібно так. Тільки до вас підійдуть з фразою типу: “врятую тебе від біди, тільки грошей дай!”, а ви ним: – “…!!!…!!!!”. Як вітром здуває! А ввічливої мови вони не розуміють.

ВO ДАЮТЬ!

“Тут довкруги трупи, пришліть грошей!”

Злочинці просять “покласти їм грошей на телефон”, намагаючись вас розжалобити.

Розказує читачка Тетяна:

– Я дала оголошення про продаж машини в газету. Але тут підвернулися друзі, і я продала автомобіль їм. З іншими покупцями навіть зустрітися не встигла.

А через місяць – дзвінок: “Це Петро, я у вас машину дивився, пам’ятайте? Я зараз потрапив в аварію в тульській області, є жертви. А я, окрім вас, нікому додзвонитися не можу – глючить телефон, та ще грошей на ньому немає. Благаю, купіть карту моментальної оплати, а я передзвоню і запишу пін-код. Зробіть добру справу – тут люди помирають, а я приїду – віддячу!”

У мене вистачило розуму зміркувати, що це “розводка” – я ж нікому машину свою не показувала. А якби показувала, негайно б кинулася купувати картку – як же людині в такій біді не допомогти?! Пізніше ще раз переконалася, що була тисячу раз має рацію – було ще декілька дзвінків “від Слави, Васі і т. п., аварія в Рязанській, Смоленській областях…”. Схоже, цей новий прийом по прочісуванню оголошень в газетах. Ось креатив у шахраїв!

Від автора

Як шахраї переводять уготівку гроші, одержані на рахунок мобільного телефону від довірливих громадян? Ходять з мобільником по ринках, по будмайданчиках – там, де багато робочого люду. І пропонують всім охочим подзвонити додому – за цінами нижче, ніж на переговорних пунктах.

Є і другий спосіб. На паспорт першого бомжа, що попався, купується sim-карта. Коли там набереться потрібна сума, шахраї приходять в офіс стільникової компанії і пишуть заяву про розірвання контракту. Оператор мобільного зв’язку зобов’язаний виплатити гроші, що залишилися на рахунку, готівкою.

kp.ru

Переклад на українську мову: Lohotron.in.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: