Товари поштою

В Україні спостерігається ажіотажний попит на “товари поштою”, а також товари, які пропонують телемагазини. Зокрема, продукцію добре рекламують, але часто за високими цінами ховаються прострочені речі або непотріб. В основному це косметика, побутові товари, символіка, тому не дивно, що за кордоном на “товари поштою” накладено табу.

Разом з тим, найбільший прибуток приносять ліки. Від всіх хвороб особливо – для потенції і стрункої фігури. Націнка на них – від 100 до 500 відсотків. Рекламу і поштові брошури складають психологи. Акцентують увагу на слабкостях людини.

Як розказав віце-президент Всеукраїнської ради захисту прав і безпеки пацієнтів Віктор Сердюк, “набирають людей, яким дають певний розроблений психологічний алгоритм впливу на людину, яка має певну хворобу і з цього приводу дуже сприйнятливий на обіцянки”.

Так, один з покупців, попавшись на рекламу ліків від простати, подзвонив по телефону на номер і втратив 4,5 тисячі гривень. При цьому обстеження у лікаря показали: здоров’я не покращало. Але атаки на гаманець чоловіка не припинялися. Більш того, потерпілий Валентин Вишневський розказав, що “вони ще дзвонили і ще пропонували один препарат якийсь, і ще мені треба було заплатити 1300 гривень”.

Люди, які працювали в цьому бізнесі, розказують, що за день приходять до 20 тисяч листів, в основному – квитанції, принаймні, на 200 гривень. Зупиняються тільки на тисячі п’ятій. Хоча буває, що віддають і в п’ять разів більші суми. Повернути гроші нереально, навіть якщо на руках є договір купівлі-продажу.

Черноуз Богдан

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: