Косметика робить жінок сірими

За рік у жіночий організм надходить до 2,5 кг косметики, причому не завжди це проходить безслідно для здоров’я. Креми, маски, скраби, лосьйони, пудри, рум’яна щодня вбираються в шкіру, часто завдаючи серйозної шкоди.

Деякі жінки, прагнучи виглядати якнайкраще, щодня використовують більше 20 косметичних засобів. При цьому більшість із них навіть не звертає увагу на термін придатності помади чи олівця, й тому дев’ять з десяти представниць прекрасної статі регулярно користуються простроченою косметикою. Нешкідливі, на перший погляд, тюбики й банки можуть приховувати в собі загрозу занесення інфекції і подразнення шкіри, повідомляє med-news.ru.

Головною небезпекою вчені вважають деякі штучні компоненти косметичних засобів, які, потрапляючи в організм, можуть навіть спровокувати розвиток онкологічних захворювань.

Вбирання різних речовин через шкіру здатне завдати значно більше неприємностей, аніж їх попадання всередину через рот: якщо з губною помадою можуть впоратися ферменти, що містяться в слині й шлунку, то хімічні інгредієнти з кремів від зморшок проникають через шкіру прямо в кров.

Не меншу шкоду має й звичка лягати спати, не вмиваючись: косметика закупорює пори шкіри, перешкоджаючи надходженню кисню й не даючи шкірі дихати. Це призводить до появи прищів, набряклості, землистого кольору обличчя й навіть запалень. При попаданні частинок не змитої на ніч туші на слизову оболонку ока може розвинутися серйозна інфекція.

Особливо обережними лікарі закликають бути з натуральною косметикою. Оскільки вона не містить консервантів, то швидше псується. Отже, при перших симптомах подразнення її використання необхідно припинити.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: