Чудовий час відпочинку

Ви ще не їздили на відпочинок? До Таїланду, на Канари? Говорите, що мучитеся із вибором, з сім’єю радитеся, зважуєте все за і проти? Відпочиньте трохи від мук вибору. Наприклад, розслаблено пройдіться по Хрещатику. Ви не киянин? Тоді гуляйте по Дерибасівській, або по Сумській.

І пам’ятайте під час прогулянки: на вулицях не варто звертати уваги на пропозиції купити з нагоди супер-речі за викидною ціною і вже тим більше не погоджуйтеся грати в щось азартне. Всі чудово знають: це є народний лохотрон. Адже Ви вийшли всього лише вчинити моціон. І раптом…

І раптом перед Вами з’являється симпатична дівчина і дуже ввічливо просить взяти участь в соціологічному опитуванні. Важко відмовитися від такої звабливої пропозиції, особливо, коли пропонує симпатична дівчина. Отже, декілька загальних зауважень: ім’я, зріст, вага, стать (раптом на погляд не визначити), вік, сімейний стан, контактний телефон. Як вдячність за участь в опитуванні Вам вручать відривний талончик з номером і повідомлять, що незабаром замовник опитування збирається провести серед його учасників розиграш цінних призів. У випадку, якщо виграш ляже на Ваш номер, Вам зателефонують.

Тепер можете спокійно їхати геть і чекати дзвінка. А в тому, що він прозвучить, можете не сумніватися!

Сплине тиждень – два – місяць і у Вас задзвонить телефон. Приємний жіночий голос представниці фірми (ну, наприклад, Трастової компанії «Весту») надзвичайно радісно і люб’язно повідомить про те, що Ви, як говорять в Одесі, таки виграли. Серед призів – автомобіль «Шкода-Октавія», домашній кінотеатр, дві путівки на престижні курорти, сплачені квитки в будь-який кінець України і багато-багато електропобутової техніки. Для участі в радісному заході вручення призів Вас запросять із своєю законною половиною прибути, скажімо, в славетне місто Харків на 13 годин 30 хвилин в готель Харків, 2 корпус, 8 поверх в найближчу неділю.

Звичайно, Вас цікавить, який конкретно приз Вам випав. Ах, навіщо Вам це треба: головне що виграли і приз Ви отримаєте точно. При цьому по секрету Вас повідомлять, що спонсор розиграшу врахував, що Ви понесете деякі транспортні витрати, тому грошовий еквівалент навіть найдешевшого призу – не менше 100 умовних одиниць. Приз же не називається з тієї причини, що умова спонсора: отримання тільки при особистому прибутті і тригодинному спілкуванні із його представником. А щоб Вас не мучили такі дурниці, як наприклад доставка громіздкого призу (того ж домашнього кінотеатру), гарантують, що доставка буде проведена протягом п’яти днів за рахунок організаторів. Крім того, податки за призи вже сплачені і у Вас не буде необхідності витрачати дорогоцінний час на їх оплату.

Вам також повідомлять контактні телефони в Харкові: 456453, 456457, 7153538, 7153541, або в Києві: 2344023, 2464878. По них Ви зможете проконсультуватися у будь-який час доби. Завтра ж Вам передзвонять і уточнять Вашу згоду на приїзд.

Ви чекаєте завтрашнього дня? Не мучте себе і свою сім’ю! Дзвоніть прямо зараз і говоріть, що згодні, інакше є шанс упустити свій шанс!

Як і було обіцяно, той же приємний жіночий голос Ви почуєте наступного дня знову. І Ви із рішучістю підтвердите своє прибуття, а також повідомите номер факсу, по якому Вам буде вислано офіційне запрошення. Ще раз дівчина на іншому кінці проводу уточнить умови:

– прибути особисто із дружиною (чоловіком) в місто Харків у готель «Харків», площа Свободи, 7, 2 корпус 8 поверх (місто Київ, Бессарабська площа, 9/1) в 13.30 в найближчу неділю,

– при собі мати документи, що засвідчують особу, відривний талончик, вручений при проведенні опитування;

– мати три години вільного часу для спілкування із представниками спонсора, який розповість про свою діяльність на території України.

До речі, не забудьте захопити із собою близько 500 умовних одиниць на той випадок, якщо Вам повезло, і Ви виграли головний приз – автомобіль. Гроші потрібні для оформлення автомобіля в Державтоінспекції, представник якої буде також запрошений, спеціально для Вас.

Все – бігом за квитками! Геть сумнів! Так які сумніви можуть бути, адже Ви точно упевнені, що виграли саме автомобіль. Гризуть звичайно сумніви: а раптом не автомобіль? Ну тоді холодильник, телевізор, мікрохвильову піч або на худий кінець мобільник.

Тут-тук-тук, стукають, стукають колеса. Здрастуй, Харків (Київ)!

Здрастуйте, Шановний, і Ваша друга половина! Вас вітає трастова компанія «Весту». Будьте люб’язні зареєструватися. Зараз Вам буде наданий персональний консультант. Разом з ним Ви пройдете в просторий і затишний конференц-зал на зустріч із нашим глибоко поважним Спонсором. Не бажаєте відвідати туалет, а то ж три години сидіти, і буде надто недобре з Вашої сторони виходити протягом зустрічі? Вимкніть Ваш мобільний телефон, дійство починається!

Гримить музика, Ваш персональний консультант під грім аплодисментів співробітників вводить Вас в зал і зручно усаджує. Вам будуть запропоновані прохолодні напої і сигарети (сигарети, правда, Ваші). За півтори години перед Вами відкриються неозорі можливості клубного відпочинку в будь-якій точці Земної кулі, Ви майже станете власником нерухомості на променистих Канарських або Сейшельських островах. Ви почнете відпочивати на найфешенебельніших курортах. Чотирьохзіркові готелі, прокат автомобілів, екскурсії, екзотичні блюда, пишногруді дамські оркестри і всі люди в білих штанях! І всього-на-всього за якісь 235 умовних одиниць в рік на всю Вашу сім’ю. А якщо Ви укладете контракт прямо тут і прямо зараз, то отримати ще знижку на 20 відсотків.

Ну що – хіба не переконливо? Тоді розслабтеся, проведемо невелику лотерею, розіграємо маленький приз. Пляшку знаменитого харківського шампанського! Вчора співробітники фірми неабияк його про дегустували на дні народження одного з працівників, та ось одна пляшка залишилася. У головного менеджера, виступаючого в ролі конферансьє, неабияк болить голова і шампанського вже якось не хочеться. Знайдіть в своїх кишенях або сумочках будь-який номерний документ (паспорти, гроші, проїзні квитки) і розглянете номер на ньому. Хвилин двадцять на це піде. Співпадає номер із тим, що намалював менеджер на дошці? Ні? Приз залишається у організаторів для усунення наслідків вчорашніх веселощів.

Ви такий прекрасний, ерудований, доброзичливий, із Вами так приємно спілкуватися співробітникам фірми, але раз Вас не переконали минулі півтори години, ми продовжимо. Відео, казкові пейзажі, каталоги цілком пристойних зарубіжних таймшер-клубів (чомусь за 1999 рік), розповіді очевидців такого прекрасного відпочинку у викладі Вашого персонального консультанта. Є питання? Із питаннями – до менеджера. Вас цікавить: із ким з клієнтів чи організаторів можна поговорити на цю тему? Та навіщо вони Вам здалися!? Менеджер там кожного місяця буває, всю красу опише. А якщо…? Менеджер тільки що повернувся із тих країв, все прекрасно, геть сумніви! А як…? Менеджер тільки вчора зробив там фотографії – дивиться, яка краса! А де…? То все ж добре, менеджер просто прекрасний! Шкода, що у Вас немає при собі достатньої кількості грошей для вступу до клубу. Музика! Переходимо до вручення подарунків. Ось вона солодка мить успіху!

Тільки не озирайтеся і не намагайтеся зрозуміти, що там люди виграли. Навіщо це Вам потрібно. Розбігаються, ось дурні. Ви то напевно виграли автомобіль!

Приносять список призів. Звіримо цифри на талоні. Нічого, що цей список має такий вигляд ніби друкувався року три тому, головне – Ваш номер в ньому є обов’язково!

Автомобіль не Ваш? Який жаль, але дивіться далі, Вам обов’язково повезе. Домашній кінотеатр, побутова техніка – теж мимо? Не зневіряйтеся, адже Ви виграєте путівку! Хіба ви не мріяли про якісний відпочинок? Де вважаєте за краще: Париж, Таїланд (менеджеру особливо подобаються мешканки цієї прекрасної країни), Боліарські острови, Іспанія, Канарські острови? Краще всього Тенеріфе, Чайофа кантріклаб. Їхати можна вже завтра! Поїхали! Але.

Путівка-то безкоштовно, але Вам все ж таки необхідно саме тут і саме зараз сплатити витрати на оформлення, перевірки і т.п. – сущу нісенітницю, всього-на-всього 550 гривень. Зате відпочинок – за повною програмою і безкоштовно!

Відпочинок на халяву! Звичайно, їдемо! А куди це там сусіди порозбігались остаточно? Напевно пішли за своєю побутовою технікою. А ми вЧайофу! Гроші платимо, підписуємо папери. Тільки не читайте все так скрупульозно – менеджер може образитися! Проїзд в райський куточок за ваш рахунок. Як? Я ж виграв! Так виграли, але тільки відпочинок! А харчування? Повний пансіон! Але знову ж таки за ваш рахунок. Але я ж…? Їжа – це не відпочинок, а Ваші проблеми. Ви вигравали проблеми?

Ну добре, заощадимо! Вперед – на Тенеріфе! Вестимемо здоровий спосіб життя і насолоджуватимемося казковим виграшем! Здрастуйте мулатки! Тільки перед самим відльотом, коли квитки вже куплені, а срібляста машина готова злетіти в небо, потрібно вступити-таки в клуб, інакше на місці не приймуть. 500 у.о. І Ви вже на Тенеріфе.

А ось і представник фірми “факантріклаб”:

– Здрастуйте, шанований, ми Вас так довго чекали! Чи не будете Ви такі люб’язні доплатити 500 у.о. за другий тиждень відпочинку?

– ???

– Як, Ви не читали контракт? «на території курорту вимагається внести заставу, що повертається, за збереження апартаментів», тобто 500 у.о. Але ми по від’їзду їх повернемо! Разом, на місці платимо ще 1000 у.о., під обіцянку дістати їх назад при відльоті.

А зараз відпочиваючи в бувалих «апартаментах» із задрипаними меблями (на картинках Вам же не таке показували?), не забудьте стежити за представником фірми. Навіщо стежити? Запевняю, в день відльоту нікого із представників фірми Ви не знайдете. Зате знайдете у себе під дверима вранці останнього дня (коли до літака залишиться лічені години) повідомлення про те, що клуб здав Вам апартаменти на наступний тиждень. Не хочете? Як хочете, але раз апартаменти здані, гроші Вам вже не повернуть.

Депозит? А у кого його одержати? Клубу Ви цих грошей не давали, а представника фірми немає. Залишитися на другий тиждень? До літака годину, і здати квиток Ви не встигнете! Щасливого польоту! Здрастуй, рідна Україна!

Ви ще не їздили на відпочинок? До Таїланду, на Канари. Говорите – не можете визначитись із вибором, із сім’єю радитеся, зважуєте все за і проти? Відпочиньте трохи від мук вибору. Наприклад, розслаблений пройдіться по Хрещатику. Ви не киянин? Тоді гуляйте по Дерибасівській, або по Сумській…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: