Вбили немовля молитвами

У США батькам немовляти, які замість того, щоб звернутись в лікарню, вирішили “лікувати” дитину молитвами, винесли звинувачення у вбивстві.

Немовля померло за кілька годин після народження, передає “Independent”.

Сара і Тревіс Мітчелл з Орегону є членами Послідовників Церкви Христа (маленька секта, що діє в США на території двох штатів), що не вірить в сучасну медицину. Замість цього, члени покладаються на молитви і помазання масла для зцілення.

Сара Мітчелл народила дівчаток-близнят 5 березня в будинку своїх бабусі та дідуся, під час пологів допомагали тільки повитуха та члени сім’ї. Двійня була недоношеною, пологи почались на два місяці раніше, пояснили медики.

Одна з дівчат народилась з деформованими легенями, через що мала проблеми з диханням. Наразі не можна точно заявити, що дитина би вижила, якби пологи пройшли в лікарні, чи хоча би була госпіталізована тоді, коли проблеми з диханням стали очевидними. Але, у новонародженої був би хоча би шанс вижити, кажуть медики.

Це вже не перший подібний випадок: у 2001 році до 6 років ув’язнення засудили пару за ненавмисне вбивство їхнього немовляти.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: