За $10 млн продається дім для Ісуса

Величезний Нью-Йоркський будинок з купою кімнат, зведений у Бронксі ще в 1928 році як житло для Ісуса Христа, чиє друге пришестя в той час очікували члени місцевої релігійної громади, буде виставлений на продаж у лютому 2016 за 10 млн доларів.

Будинок для Ісуса
Будинок для Ісуса

“Будинок побудували за замовленням Женев’єви Ладлоу Грісом – дружини заможного корабельного інженера, який входив до організації Outer Court of the Order of the Living Christ (“Зовнішній двір ордена живого Христа”), що сьогодні вважалася б сектою”, – розповідає The Telegraph.

Сама Женев’єва жила в невеликому котеджі по сусідству. Члени громади допомогли їй підтримувати будинок в чистоті і порядку, щоб він завжди був готовий прийняти Ісуса.

Господиня дому померла в 1958 році у віці 90 років, незабаром припинила існування і її громада. У 1960 році будинок продали бізнесменові за 700 000 доларів. Новий власник маєтку хотів перетворити його в гуртожиток для школи, але справа до цього так і не дійшла.

Спочатку в будинку була всього одна ванна, але після реконструкції особняка його черговим новим господарем в 1990-х – ванних кімнат стало п’ять, плюс сім спалень, спортзал і сауна.

Сьогодні будинок продається Сандрою Гелутен. За словами її агента, особняк став настільки розкошним, що “дуже нагадує Абатство Даунтон” з однойменного серіалу.

абатство

“Ісусу цей будинок, швидше за все, сподобався б, я зробила тут дуже елегантний ремонт”, – розповіла Сандра Гелутен.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: