Шахраї перевіряють херсонських підприємців на пильність

Після нетривалого затишшя телефонні шахраї знову нагадали про себе представникам херсонського малого бізнесу.

телефон

Схема шахрайства стара як світ: зловмисники телефонують підприємцям і керівникам підприємств (номер телефону +380661135922), представляються начальником податкової інспекції Херсона, або просять “йому” подзвонити за вказаним номером телефону. Потім у приватній бесіді аферисти повідомляють, що бізнесмена чекає перевірка київських ревізорів. Для вирішення питання про не проведення перевірки або обговорити її результати необхідно перерахувати на картковий рахунок у банку різні суми коштів, які вимірюються в тисячах гривень.

При цьому злодії, на відміну від самих підприємців, не володіють навіть азами нинішнього податкового законодавства і не знають, що зараз на перевірки цієї категорії бізнесменів (за невеликим винятком) діє мораторій.

Зараз в Херсоні чимало сумлінних підприємців, які працюють виключно в правовому полі. Податкові перевірки для них – лише привід виправити помилки, при їх наявності. Тому виманити у них чесно зароблені кошти злочинцям так і не вдалося.

У той же час, таке злочинне зазіхання на стан бізнесменів є провокацією з боку невідомих осіб, які заради легкої “наживи” намагаються виманити певні кошти, дискредитуючи податківців міста.

Тому ще раз нагадуємо, що співробітники ДПІ у м Херсоні ГУ ГФС в Херсонській області діють тільки в рамках чинного законодавства!

Нагадуємо, що шахрайство в Україні переслідується за законом. Зокрема, статтею 190 Кримінального кодексу України за шахрайство передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк від 3 до 8 років.

Шановні херсонці, будьте пильні і обачні, не дайте ввести себе в оману і не довіряйте аферистам! Якщо у вас вимагали гроші або ви вже стали свідком або жертвою злочинців – негайно звертайтеся в поліцію особисто або по телефону +102.

За матеріалами fakti.ks.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: