Львівський “ЛохоАзс” – або “дешевий дизель”

Аферист використовував досить просту схему.

Молодий чоловік виманив у довірливих жителів Львова понад 40000 грн., А крім того – взяв у борг кілька тисяч доларів США, з яких повернув лише невелику частину.

дизель АЗС паливо

Про це Лохотрон в Україні повідомили в прес-службі ГУ МВС України в Львівській області.

Зловмисником, який виманював у людей гроші, обіцяючи їм посприяти у придбанні дешевого дизельного палива, виявився 32-річний львів’янин, який видавав себе за працівника однієї з автозаправок.

Чоловік використовував дуже просту схему. Він подавав через Інтернет оголошення про реалізацію палива за цінами нижче, ніж на АЗС. Знайшовши клієнта, шахрай призначав зустріч на який-небудь з заправок, де імітував «бурхливу діяльність», щоб створити у потерпілих враження, ніби він тут працює. Театралізоване дійство зазвичай досягало мети: жертви беззастережно розлучалися з великими сумами грошей. Отримавши їх, шахрай миттєво зникав.

Останній з таких випадків стався 5 вересня. Зустрівшись з «продавцем» дешевої солярки, 49-річний львів’янин передав йому 4500 грн. в якості авансу. Після того ні грошей, ні зловмисника потерпілий більше не бачив.

У лютому в таку ж історію потрапив 38-місцевий житель. Сподіваючись придбати дизельне паливо за низькою ціною, він позбувся 30500 грн. Приблизно в тих же числах чоловік виманив 7700 грн. авансу за солярку і у 32-річного львів’янина.

Не гребував зловмисник і іншими можливостями. Так, найдавніший з епізодів, зафіксований у кримінальному провадженні, датується груднем минулого року. Як повідомив 27-річний львів’янин, аферист завдав йому матеріальної шкоди на загальну суму $ 5 750. Шахрай виманював гроші у кілька прийомів і на різні потреби: за паливо, за допомогу в розмитненні автомобіля та його продажу, і т.п.

Ще простіше чоловік поступив зі своїм знайомим. У серпня 2013 року позичив у нього $ 7500 і з тих пір зумів віддати менше третини боргу.

За фактами відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 КК України (шахрайство).

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: