Секта Догнала – вкрай небезпечна

21 травня у Львові відбулось засідання круглого столу щодо секти Догнала.

Як зазначили спікери, сьогодні, у час зовнішньої агресії, викликає тривогу намагання певних сил підірвати стабільність в середині України. Одним із яскравих проявів цього є деструктивна діяльність ворога у релігійному середовищі. Тому патріотичними та християнськими громадськими організаціями Львівщини було ініційовано проведення відкритого круглого столу на тему «Секта Догнала: загроза українській державності»

Громадські організації Львівщини провели обговорення стосовно Української Правовірної Греко-католицької церкви і, оцінивши секту Догнала, як вкрай небезпечну організацію, оскільки її характер має на меті розгорнути ворожнечу міжконфесійних відносин в Україні. Отож було прийнято рішення аби звернутися до ГУ МВС Львівської області, ЛМР, ЛОДА і Міністерства інформаційної політики України для остаточного припинення діяльності секти Догнала.

Зазначимо, що згідно з рішенням Львівської обласної ради, котре було прийняте 18 березня 2014 року. було заборонено діяльність релігійного угрупування очолюваного Догналом, але нічого не змінилось і секта й надалі продовжує свою діяльність.

Як пройшло засідання – дивіться у відео.

За матеріалами Дивись.Інфо

Див. також: Секта закликає Росію та Білорусь ввести війська в Україну

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: