Користувачів WhatsApp обманом підписують на платні sms-сервіси

Шахраї вимагали від користувачів грошові кошти за відключення функції прочитаних повідомлень в WhatsApp.

WhatsApp смс телефон

Як стало відомо, зловмисники підписують користувачів месенджера WhatsApp на платні SMS-сервіси, обіцяючи їм відключити функцію індикатора прочитання повідомлень. Між тим, насправді це просто неможливо. Мова про це йде в офіційному повідомленні компанії ESET, яке поширили серед провідних мас-медіа.

Пости про можливість відключення даної функції шахраї поширюють в соціальних мережах Twitter, Facebook та ін. При цьому наголошується, що для того, щоб нібито відключити індикатор прочитання, користувач повинен перейти по короткому посиланню в публікації. Одне з них, яке вдалося виявити експертам ESET, перенаправляє користувача на веб-сторінку з формою для введення номера його мобільного телефону.

Залишаючи свій номер шахраям, користувач, тим часом, все одно не позбудеться індикатора в WhatsApp, проте він підпишеться на дорогі SMS-сервіси. Такого роду посилання можуть вести також і на фішингові ресурси, а також на майданчики з шкідливим програмним забезпеченням.

Довідково: нова функція у вигляді індикатора прочитання повідомлень (це подвійна блакитна галочка) з’явилася в WhatsApp в листопаді поточного року. Одна сіра галочка вказує користувачу на те, що повідомлення надійшло на сервер месенджера, подвійна сіра говорить про те, що воно прийшло на мобільний пристрій, а подвійна блакитна свідчить про те, що вікно чату було відкрито користувачем.

Слід зазначити, що далеко не всі користувачі мережі схвалили дане нововведення, проте на сьогоднішній день просто немає ніякої можливості відключити функцію, про яку йдеться.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: