Лохотрон від «Фокстрот»

У магазині «Фокстрот» в Івано-Франківську, ще 26 серпня 2012 року – я купила ноутбук. Продавець-консультант запропонував оформити так звані послуги додаткового сервісу і стати учасником акції «Экстра-сервис плюс». Для цього мені треба було додатково заплатити 499 грн. та укласти відповідний договір у магазині при купівлі.

Фокстрот
натисніть для збільшення

Продавець-консультант пояснив, що після закінчення дії договору я зможу отримати знижку на цю суму при купівлі наступного товару. Повірила в порядність продавця і магазина, заплатила й підписала.

І от, не так давно, 5 жовтня, я прийшла туди знову. Знижку мені не надали, відмовили. Адміністратор магазину мотивувала це тим, що я могла отримати знижку в період з 26 липня до 26 вересня, тобто протягом двох місяців — до й після дати закінчення договору (26 серпня). Але ж у самому договорі, який я підписувала два роки тому, про такі терміни — жодного слова.

На мою заяву директор магазину Данило О.М. письмово повідомив: «З метою участі у акції учасник акції повинен в останній місяць дії картки ПДС чи через місяць після закінчення дії картки ПДС звернутися до будь-якого магазину ТМ «Фокстрот техніка для дому» та пред’явити комплект ПДС при придбанні товару».

Складається враження, що організатор акції, а саме магазин «Фокстрот техніка для дому», розраховує на те, що покупці за два роки про акцію просто забудуть, а ті, що звернуться за обслуговуванням, отримують відмову або тяганину (про це написали інші обдурені покупці у своїх відгуках в інтернеті). Тобто ця акція — лохотрон. Хочу застерегти всіх потенційних покупців магазинів «Фокстрот техніка для дому» від розводів, які вигадують недобросовісні торговці.

За матеріалами report.if.ua

Поділіться думками