«Благодійний» шахрай просить грошей і пального

танк Дніпро-1 АТО військо армія

У разі появи осіб нібито від батальйону «Дніпро-1», які просять благодійної допомоги, упевнитися в їх особистості можна за телефоном чергового Штабу. 

В Штабі Національної захисту Дніпропетровській області повідомили про самозванця, який, представляючись заступником командира батальйону «Дніпро-1», просить, як благодійність, дизельне паливо або кошти.

Про це повідомляється на сторінці Штабу Нацзахисту в соцмережі Facebook.

«Увага!

Всім волонтерам України. В батальйоні «Дніпро-1» немає людини з ім’ям Володимир Довгоніс. Ця людина звертається до різних організацій і представляється замкомбата батальйону «Дніпро-1» з проханням допомогти з наданням дизельного палива (а можливо, і грошей на нього) для заправки БМП і БРДМ. Сьогодні стало відомо, що він знаходиться в с.Виноградово.

Якщо ви вже допомагали – спасибі Вам за довіру, але це точно не для нашої техніки. Якщо він буде звертатися від імені «Дніпро-1», набирайте чергових Штабу національного захисту Дніпропетровській області: 067-560-77-37 (цілодобово)».

дніпро-1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 thoughts on “«Благодійний» шахрай просить грошей і пального

  1. Благодійники чи шахраї — журналіст Володимир Рунець розповідає про результати свого розслідування | Громадське радіо soundcloud.com/hromadske-radio/kfing30li76p У «Громадській хвилі» — Володимир Рунець, журналіст телеканалу «24″, розповідає про бездіяльність правоохоронців стосовно виявлених ним сумнівних благодійників, які ніби-то збирають гроші на допомогу армії. Він стверджує, що фонд «Небайдужі серця» розбудовує цілу мережу для збирання коштів, і цим самим підриває довіру до роботи тисяч справжніх волонтерів. hromadskeradio.org/2015/05/23/blagodiyniki-chi-shahrayi-zhurnalist-volodimir-runets-rozpovidaye-pro-rezultati-svogo-rozsliduvannya/ небайдужі серця, неайдужі сердця, оживи мрію, світла україна, допоможемо дітям разом фонд небайдужі серця, фонд небайдужі сердця, фонд оживи мрію, фонд світла україна, фонд допоможемо дітям разом небайдужі серця відгуки, неайдужі сердця відгуки, оживи мрію відгуки, світла україна відгуки, допоможемо дітям разом відгуки vnutri.org/nebayduzhi-sertsya/

  2. Хто такі фонд Небайдужі серця (Небайдужі серДця)? Це телефонні шахраї, що під виглядом волонтерів, або чиновників державних структур обдзвонюють довірливих керівників підприємств та підприємців з проханням допомогти грошима воїнам АТО або хворим дітям. Насправді допомога адресатам не надходила, а залишалась у кишені організованого злочинного угрупування. Раніше такі дзвінки щомісяця поступали від сумнозвісних фондів Допоможемо дітям разом та Оживи мрію. Постійно міняють назву, і тепер, через резонанс негативних відгуків представляються фондом Світла Україна, або регіональним відділенням фундації України. Усі схвальні відгуки згадані псевдо-фонди пишуть самі про себе, намагаючись ввести в оману українців, навіть назву свою написали з помилкою у реєстраційних документах, з літерою «Д» у слові «Серця»: Небайдужі серДця, щоб уникнути відповідальності. Підозрілим є «співпраця» цих фондів з скандальним батальйоном Торнадо.

  3. Як благодійний фонд Небайдужі серця може допомагати українським військовим, якщо представники цього фонду бояться шевронів з надписом “Укроп”, та тікають від людей в уніформі українського воїна? Напевно БФ Небайдужі серДця допомагає комусь іншому, не українському… або взагалі нікому… Чому фонд Небайдужі серця боїться українського журналіста з українського відомого 24 каналу новин? Щось нечисто. Чому благодійники змінюють свою назву, або адресу? Сумнівна діяльність цих “благодійників” тягнеться від сумнозвісних “Допоможемо дітям разом”, “Оживи мрію”. Тепер намагаються представлятися фондом “Світла Україна”. Чому у назві фонду у слові “Серця” фонд зробив помилку, та іменується не по українські “Небайдужі серДця”? Чому телефонуючи до довірливих громадям представники фонду представляються чиновниками державних структур, або просто фондом фундації України? Чому працівників фонду офіційно не працевлаштовують, і обіцяють відсотки від суми видурениої допомоги? Чому жодного разу ми не побачили позитивні відгуки про цей фонд? Коментарі представники фонду пишуть самі про себе, і це дуже помітно. Самопіар, фейк, брехня, шахрайство – основні принципи псевдо-фонду Небайдужі серця.

    Відео про шахрайство Благодійного фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=20Mvr_o34D0

    Ще відео про шахраїв з фонду Небайдужі серця: https://www.youtube.com/watch?v=M4i_ygNrvTQ

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: