А зовсім і не інвалід

У Херсоні викрито псевдоінваліда, який випрошував гроші у автомобілістів.

Громадянин Молдови, прикидаючись інвалідом на візку, який втратив ногу під час служби в «гарячій точці» на Близькому Сході, випрошував гроші на пожвавленій автотрасі Херсона.

Про це повідомляє прес-служба УМВС в Херсонській області.

«До працівників відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми УМВС, звернулися автомобілісти. Їх турбувала доля самотнього 30-річного інваліда. Водії припускали, що чоловіка змушують випрошувати гроші. Коли співробітники міліції перевірили інформацію, то з’ясувалося, що псевдоінвалід обдурив близько сотні людей», – пояснюють у міліції.

Інвалідний візок він купив через інтернет-магазин.

інвалід

«Підгинаючи одну ногу, він виїжджав на трасу. Його «робочий» день починався о восьмій ранку і тривав до п’яти вечора. Водіям розповідав, що став інвалідом на війні. Начебто через каліцтво його кинула дружина, і він змушений заробляти на життя жебрацтвом. Водії співчували чоловікові і давали гроші. За день шахрай заробляв від 250 до 500 гривень. А з початком сутінків ховався на пустирі. Там він складав коляску і викликав таксі, щоб повернутися додому», – пише прес-служба.

інвалід

В УМВС кажуть, що своїм вчинком чоловік дискредитував чесне ім’я справжніх військових, які втратили здоров’я, виконуючи бойові завдання.

Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: