Суд заборонив акції біля костелу Єзуїтів

У ніч на 16 листопада Львівський окружний адміністративний суд виніс заборону організації з 17 листопада проводити заходи біля церкви святих апостолів Петра і Павла.

церква святих апостолів Петра і ПавлаЦя заборона стосується всіх організацій за виключенням місії «Центр військового капеланства» Української Греко-Католицької Церкви, яка є власником будинку церкви.

Відтак адміністративний позов суд задовольнив лише частково. Суд зокрема постановив обмежити, крім Місії «Центр військового капеланства» Української Греко-Католицької Церкви, реалізацію права на мирні зібрання шляхом заборони організації зборів, мітингів, походів, демонстрацій, тощо, з 17 листопада цього року за адресою: вулиця Театральна, 11 у місті Львові.

Зазначимо, що з заявками на організацію заходів у неділю поблизу церкви святих апостолів Петра та Павла виступив Контемплятивно-адораційний монастир Сестер Василіянок під покровом святого Пророка Іллі, громадська організація «Союз християнських матерів Львівської області», храм святого апостолів Петра і Павла Української Греко-Католицької Церкви.

Також були звернення від Андрія Муляка про організацію масових заходів – інформаційно-просвітницької кампанії стосовно теорії створення світу та врочистого відзначення 1025 річниці хрещення Русі – у період із суботи до понеділка на проспекті Свободи.

Крім того, львівський мер Андрій Садовий виступив зі зверненням до начальника Служби безпеки України на Львівщині Володимира Федірка стосовно діяльності у місті Львові «секти Догнала». Крім того. на найближче засідання сесії Львівської міської ради мають намір винести проект ухвали «Про проведення масових заходів релігійного характеру на території, прилеглій до Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла», якою догналівцям заборонять організовувати свої акції неподалік від церкви святих апостолів Петра і Павла.

За матеріалами: Ваші новини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: