Шахрайка під гіпнозом виманювала гроші у продавців магазинів та кіосків

У Сумах заарештували шахрайку, яка уміло обдурила не один десяток людей по всій Україні, зокрема і з допомогою гіпнозу, йдеться в сюжеті ТСН.

взятка хабар

Жінка спеціалізувалася на перевірках різних закладів: аптек, кіосків, кафе, магазинів. Там вона видавала себе за представницю контролюючих органів – податкової, санстанції або ветмедицини. А знайшовши недоліки, пропонувала залагодити всі за винагороду.

“Вона діяла настільки самовпевнено, нахабно і відкрито, що у людей навіть не виникало думки перевіряти у неї документи”, – повідомив заступник керівника Сумського міського відділу міліції Андрій Сердюк. Під час перевірки аферистка називала імена впливових людей, а в потрібний момент робила вигляд, ніби дзвонить керівнику установи і отримує від нього вказівку – і це спрацьовувало, визнають потерпілі.

Шахрайці платили чималі суми – від 5-ти до 10-ти тис. грн. Лише в Сумах шахрайка “наколядовала” близько 100 тис. грн.

Втім, під час останньої перевірки вона погоріла – пильний власник аптеки запідозрив її в непрофесіоналізмі, затримав і передав міліції. Він несподівано з’явився, коли шахрайка розмовляла з фармацевтом. Власник аптеки, який затримав шахрайку, спілкуватися на камеру не хоче, оскільки побоюється що у неї є спільники й не виключає, що жінка володіє гіпнозом. Адже, коли він приїхав в аптеку, побачив свою підлеглу в неадекватному стані: фармацевт нервово перебирала ліки і постійно твердила що не готова до перевірки. Більш того, жінка навіть не пам’ятала, що спілкувалася з шахрайкою.

“Можливість гіпнозу в будь-якому випадку не виключається, тому, що шахраї самі по собі досвідчені психологи. Говорить правильні слова, впливає словесним потоком, вводить її в стан трансу і ступору”, – пояснила лікар-психіатр Олена Балинська.

Як з’ясувалося, 40-річна шахрайка родом з Луганщини. Вона вже 5 разів змінювала прізвище, гастролювала по Чернігівщині та Харківщині, а з 2007 року була оголошена в розшук столичними правоохоронцями.

Зараз жінка під арештом, за шахрайство вона може поплатитися вісьмома роками позбавлення волі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: