МВС і НАБУ домовилися спільно боротися з шахрайством у банківській сфері

МВС і Незалежна асоціація банків України підписали меморандум про співробітництво щодо протидії злочинам у сфері економіки та запобігання шахрайства в банківській сфері – про це повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Швейцарія видала банківського шахрая Росії

Начальник департаменту державної служби охорони при МВС України зазначив на зустрічі, що за даними НБУ в державі діє близько 20 тисяч банків та їх філій. Під охороною ДСО знаходяться понад 8 000 цих установ. У 2013 році під охорону ДСО взято понад 2 тисячі об’єктів банківських систем.

Разом з тим, начальник управління по боротьбі з кіберзлочинністю Максим Литвинов відзначив, що з року в рік збільшується число випадків проведення несанкціонованих операцій з використання банківських систем дистанційного обслуговування клієнтів.

Так, у поточному році зафіксованого 257 спроб несанкціонованого списання коштів з рахунків клієнтів банку на загальну суму 108,75 млн грн, 7 тис. євро і 115 тис. доларів США.

Для досягнення загальних для органів внутрішніх справ та банківських установ цілей боротьби з шахрайством, кіберзлочинністю та іншими видами протиправних посягань визначені ключові напрямки співробітництва та підписано відповідний меморандум про співробітництво.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: