Аум Сінрікьо вербує нових послідовників в Україні

Послідовники секти, яка влаштувала теракт в Токіо, вербують українців в Коблево.

Колишній радянський замполіт тепер називає себе богом і вербує в свою секту людей в Україні і Росії.

Секта Валерія Мінцева вербує українцівГромадян України активно вербують в релігійну секту, яка причетна до організаторів теракту в метро у Токіо в 1995 році.

По темі: Асахара Шоко

Тоді у столиці Японії релігійні фанатики із секти “Аум Сінрікьо” розпилили у підземці зарін, отруївши 6000 людей. Як йдеться в сюжеті програми “Гроші“, один із сподвижників лідерів японських терористів організував в Україні власну секту. Гуру називає себе Свамі Вішавану. Однак його справжнє ім’я – Валерій Мінцев. У часи СРСР він закінчив військово-політичне училище у Києві. Його обов’язком було політичне виховання радянських матросів та офіцерів. Однак після закінчення служби, він раптом із комуністичного “гуру” перетворився на справжнього духовного.

“Наша практика називається Мауна Врата. Мауна – мовчання. Врата – обітниця. Я теж проходив Мауна Врата. Близько 3 років я жив у мовчанні, в усамітненні. Це були найкращі мої роки! Коли ми мовимо, наша енергія розгортається всередину”, – переконує Мінцев.

В Криму він заснував східний монастир, до якого набирав охочих просвітитися. Однак не всі віряни згодні зі способом духовного навчання. Віталій Оснач, який був монахом Мінцева, розповів, що гуру сам жив не дуже скромно. Він часто літав до Іспанії, США та Індії і завжди бізнес-класом, зупинявся лише в престижних готелях і їздив завжди на лімузинах.

Крім того, він схиляв до сексу монахинь, пояснюючи, що так вони досягнуть просвітлення, об’єднавшись тілом з богом. “Першою монахинею, яка вступила з ним в інтимні відносини, була Ананда Ліла. Потім вона отримала духовне ім’я – Вордіне Джанат Хари. Є практики із застосуванням сексу. Хто ж відмовить богу? А Мінцев позиціонує себе як бога”, – розповів Оснач. Одну з вірянок гуру навіть змусив вбити власного маленького сина, щоб вона могла почати “нове життя”. За словами колишнього монаха, секта Мінцева отримувала великі кошти з Москви. Однак діяльність секти в Криму закінчилася, коли місцевий уряд зацікавився нею. “Уряд Криму запросив експертів з Японії. Вони підтвердили, що тексти, які використовуються в монастирі, є точною копією тих знань, які давав Сіоко Асахара і його терористична організація Аум Сінрікьо”, – розповів Оснач. Як виявилося, Мінцев і лідера “Аум Сінрікьо” мають спільного вчителя – Пайлота Баба з Індії. Більше того, гуру з Криму бачили разом з Наоко Кікучі, вірянкою секти “Аум Сінрікьо”, яка виготовила бомби із заріном. Після оцінки експертів з Японії, монастир в Криму довелося закрити, а сам гуру втік до Росії. Втім, журналісти дізналися, що він знову повернувся в Україну і вербує нових адептів у Коблево.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: