Псевдо-лікарі 2013
До вас у двері стукає незнайомець у білому халаті з портфелем у руках, називається лікарем і одразу ж пропонує диво-ліки від усіх хвороб…
Двічі подумайте перед тим, як відчинити. Щойно ви повернете ключ у замку, спровадити шахрая буде надзвичайно важко.
Як розпізнати несправжнього медичного працівника?
Найдієвіша «зброя» з арсеналу подібного дурисвіта – відверте залякування.
Ще з порогу він розповідає страхіття про чергові епідемії та нові небезпечні штами вірусів. Далі «добрий лікар» заспокоює, запевняє, що не все так безнадійно і пропонує придбати диво-ліки чи чудодійний пристрій.
Можливий інший варіант. Шахрай турботливо розпитує про стан вашого здоров’я, цікавиться самопочуттям родичів. Звичайно, ідеально здорових людей у наш час немає, на це лиходій і розраховує. У нього обов’язково знайдуться пігулки, добавки до їжі чи масажери, які показані саме при вашому діагнозі.
«Лікар» продемонструє дивовижні властивості свого товару, запаморочить голову різноманітними знижками, привілеями та подарунками.
Читайте також: БАДы и витамины: не лечат, а калечат
Міліціонери застерігають, у жодному разі нічого не купуйте, принаймні не порадившись із рідними чи лікарем, якому довіряєте.
По-перше, людина у білому халаті, швидше за все, не має жодного стосунку до медицини, і є звичайнісіньким шахраєм.
По-друге, пам’ятайте, у світі не існує панацеї від усіх хвороб. У кращому випадку ви за невиправдано великі гроші придбаєте абсолютно непотрібну річ, у гіршому – нашкодите власному здоров’ю та поставите під загрозу життя рідних.
Якщо ви підозрюєте, що у вашу квартиру чи домівку навідався шахрай чи ви потерпіли від лиходія, не зволікаючи телефонуйте 102 у будь-який підрозділ міліції.