“Чорні” ріелтори забирають житло в самотніх людей

Постраждалих викидають на вулицю або відправляють до божевілень.

У Києві “чорні” ріелтори забирають житло в одиноких людей. Злочинці діють за стандартними і не дуже складними схемами, йдеться у сюжеті програми “Гроші“. Шахраї спочатку обирають жертву; заволодівають її документами, які дають право користуватися квартирою, а потім в судовому порядку легалізують цю квартиру.

"Чорні" ріелтори забирають житло в самотніх людей

Вже потім судові виконавці приходять із інструментом, аби виламати двері та виселити постраждалого з рідної квартири.

Подібне нещодавно сталося із київським художником Олексієм Попандопуло, позбавлений житла, яке, за оцінками, коштує до 200 тисяч доларів.

Читайте також: Юристи придумали схему, за якою відбирали квартири

Чоловік спробував повіситися, але його встигли врятувати медики.

“Я не врахував просто, скільки часу потрібно на повішання. Я думав це як куля.  Я просто не думав, що вони так швидко виб’ють двері”, – пояснив Попандопуло. При цьому, правозахисники мають докази, що художник не продавав квартиру, а став жертвою чорних мисливців на нерухомість. Зокрема, потерпілий киянин не отримував гроші за купівлю кватири.

У свою чергу, нові власники житла мають проблеми із законом.

“Особа, на яку було виписане доручення від імені Попандопуло знаходиться в розшуку за вчинення аналогічних злочинів – шахрайство з квартирами. Він розшукується разом з сином громадянки, яка набула права на цю квартиру”, – зазначив правозахисник Сергій Горбатченко.

Проте допомогти вже Олексію Попандопуло не вдасться. Квартира оформлена на інших осіб, а сам він знаходиться у божевільні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: