Засуджено “адвоката диявола”

Італійський юрист Джованні Ді Стефано, відомий як «адвокат диявола», був засуджений британським судом до 14 років позбавлення волі за звинуваченням у шахрайстві.

Джованні Ді Стефано

Суд встановив, що Ді Стефано, який не мав належної кваліфікації та освіти, представлявся своїм потенційним клієнтам професійним юристом і отримував від них значні суми грошей. Збиток від його дій був оцінений в кілька мільйонів доларів.

Суд визнав, що провина Ді Стефано була доведена за всіма 25 пунктами звинувачення. Крім шахрайства, він був визнаний винним у підробці документів, відмиванні грошей і введенні в оману. Коментуючи рішення про тривалий термін тюремного ув’язнення, суддя підкреслив, що Ді Стефано не тільки наносив фінансовий збиток своїм клієнтам, але й давав «помилкову надію» людям, що перебували в складних ситуаціях.

Джованні Ді Стефано отримав популярність як адвокат, який брався захищати обвинувачених в гучних процесах, виграти які вважалося вкрай малоймовірним. Серед його клієнтів були іракський лідер Саддам Хусейн і один з його найближчих соратників Тарік Азіз, екс-президент Югославії Слободан Мілошевич, а також ряд відомих британських грабіжників і вбивць.

За матеріалами mistinfo.com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: