Українські зірки розрекламували “лохотрон”, крутіший за “МММ”

Компанія MMCIS обіцяє українцям казкові 100% доходів від вкладу.

Українські зірки розрекламували "лохотрон", крутіший за "МММ"Нещодавно на вітчизняному ринку розвинула бурхливу діяльність компанія MMCIS, яка обіцяє своїм клієнтам за допомогою торгів на валютній біржі Forex отримати прибутки у 100%, інформує ТСН.

Щоб залучити громадян до інвестицій, контора заручилась підтримкою не абикого, а зірок українського шоу-бізнесу, таких як акторка Ольга Сумська, співачка Маша Собко, шоумен Дядя Жора, Кузьма, Тіна Кароль та інших. Втім, як з’ясували журналісти програми “Гроші”, жоден із них не вклав гроші у доволі сумнівну схему, з якої експерти тільки сміються.

Так, щоб рекордними темпами збагатитись, MMCIS пропонує українцям довірити 10 тисяч доларів головній фігурі компанії – Костянтину Кондакову. Привітний персонал в офісі контори переконує, що усі вкладники отримують великі відсотки.

На питання про ризикованість гри на “Форексі” відповідають, що їхній фінансовий гуру ще жодного разу не прогорів на торгах. Зі свого боку, президент Асоціації українських банків Олександр Сугонятко лише посміявся, коли почув про казкові прибутки, і додав, що за рік наразі реально отримати близько 12-14% річних від валютних вкладів.

Варто також зазначити, що нещодавно Національна комісія з цінних паперів визнала рекламу компанії “ММСІС Інвестментс” недобросовісною та зобов’язала призупинити будь-яку рекламну діяльність.

Також комісія на 12 місяців зупинила операції з цінними паперами компанії “Форекс ММСІС Груп”. Це рішення було прийнято у зв’язку з ознаками маніпулювання цінними паперами.

Журналісти вирішили з’ясувати, як відомі зірки українського шоу-бізу могли рекламувати відвертий “лохотрон”, та чи справді вони довірили свої гроші MMCIS.

У відповідь на поставлене запитання Ольга Сумська сказала, що прибутки 100% – це “для лохів і це 100% кидалово” і що вона не на сто відсотків довірилась MMCIS і не вклала туди власні кошти.

Дядя Жора визнав, що валютна біржа – справа дуже ризикована, тому він довірив компанії лише певну частину заощаджень.

Відвертішою була Маша Собко, яка сказала, що взагалі нічого не знає про “Форекс” і не хоче про нього знати, а також, що гроші “чудо-фірмі” насправді не довіряла.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

3 коментарі до “Українські зірки розрекламували “лохотрон”, крутіший за “МММ”

 • 08.02.2013 о 16:46
  Permalink

  не хочется переходить на оскорбления, тока другого варика я вообще не вижу. Какие-то тети распинаются мол, форекс это лохотрон. А че ж ты тогда в Козырной Карте пела что ты инвестор у Кондакова? Заднюю сдаешь? Заплатили больше? Видео слеплено на скорую руку делитанта, текст написал студентом каким-то. Противно даже смотреть, если честно

 • 08.02.2013 о 16:47
  Permalink

  ой, я вас умоляю, ещё я не слушал что там наши супер-звёзды говорят. они, во-первых, почти никто не рубят в этом вопросе, во-вторых, мать родную продадут за “шелест зелёных”. к тому же информация тут и на десятую долю с правдой не совпадает, начиная с размещения офиса компании и заканчивая непосредственной деятельностью. хоть бы не позорились, да разобрались.

 • 14.02.2013 о 10:45
  Permalink

  не знаю кто как, а я такого рода передачи вообще стараюсь не смотреть. одни интриги и сплетни. надо ж как-то эфир заполнять.
  вот и клепают “сенсации”. а мы уши развесили перед экранами и слушаем. я б на месте ммсис на них в суд подал за клевету.
  поплясали бы они у меня. жалко, что живём не в той стране и справедливости здесь фиг добьёшься.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: