У Варшаві передумали називати нічний клуб на честь австрійського педофіла Фрітцля

Власник варшавського розважального закладу, який сьогодні  відкриється у Варшаві, під тиском ЗМІ відмовився від наміру назвати клуб “Підвал у Фрітцля” на честь австрійського гвалтівника і педофіла Йозефа Фрітцля.

Про це заявив речник відділу управління нерухомим майном столичного району Варшава-Середмістя Матеуш Даллалі.

“З огляду на значний розголос у ЗМІ щодо намірів власника клубу він вибачився і визнав, що це було поганою ідеєю. Це нас влаштовує”, – заявив Даллалі.

Речник з прав дитини Польщі Марек Міхаляк у вівторок заявив, що він намагатиметься не допустити появи клубу з такою назвою.

“Скандал – це найделікатніше слово, яке мені спадає на думку. Цей задум однозначно слід заблокувати”, – наголосив він.

Нагадаємо: менеджер клубу у коментарі польським ЗМІ не приховувала, що його назва є “чорним гумором” і наголошувала, що це зроблено з маркетинговою метою. При цьому зазначалося, що рішення не остаточне і може бути змінено.

Довідково:  у 2009 році 77-річний австрієць Йозеф Фрітцль був засуджений на довічне ув’язнення за примусове утримання упродовж 24 років у прихованій кімнаті підвалу свого будинку рідної доньки і її гвалтування.

Зліва направо: Йозеф Фрітцль, Елізабет. Дочки Йозефа і Елізабет – Моніка і Ліза (удочерені маніяком)

В результаті інтимних стосунків з донькою у Фрітцля народилося семеро дітей, одне з яких померло при родах. Про справу стало відомо у 2008 році, коли австрієць змушений був привезти до шпиталю на лікування найстаршу дитину власної доньки, де вона розповіла лікарям про своє життя у підвалі. Дружина Фрітцля під час слідства переконувала, що не знала про “життя” у підвалі будинку власних дітей та внуків, оскільки чоловік її переконував про втечу доньки багато років тому до однієї із сект.

За матеріалами news.mail.ru

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: