Афери з банківськими картами у 2013-му

Абоненти дзвонять, представляються працівниками банківської установи і заявляють про необхідність змінити пін-код кредитної карти, обгрунтовуючи тим, що є ризик втратити кошти. Отримавши необхідну інформацію, аферисти знімають гроші з картки.

Афери з банківськими картами у 2013-муМіністерство внутрішніх справ України попереджає: будьте пильні і не надавайте інформацію про свої банківські карти в телефонному режимі.

Розкрити такого роду шахрайства важко. Адже зловмисники, які вирішуються на афери з банківськими картками, добре знайомі з тонкощами такої протиправної діяльності.

Як показує практика, часто серед тих, хто вдається до подібного роду обману, є колишні або теперішні нечисті на руку співробітники фінустанов, які не тільки мають доступ до бази даних клієнтів, але і зловживають цим.

Міліціонери застерігають — реальніше вберегтися від подібного роду злодіянь, ніж розраховувати на повернення втраченого.

А ще варто запам’ятати кілька порад:

  • нікому і ні за яких обставин не надавайте особисту інформацію, особливо в телефонному режимі;
  • уважно читайте смс-повідомлення, які приходять на мобільний телефон;
  • якщо вас переконують в ризику втратити кошти або інформують про будь-які інші банківські операції і вимагають надати якісь дані, не поспішайте, краще зателефонуйте на гарячу лінію фінансової установи (на кожній картці номери телефонів вказані).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: