Про купівлю юридичної адреси

Юридична адреса потрібна кожній організації — для реєстрації, здійснення діяльності, отримання листів і офіційних повідомлень і багато чого іншого.

Сьогодні безліч фірм пропонують свої послуги з продажу адрес. Купити юридичну адресу в даний час не складає труднощів. Головне грамотно і уважно підійти до вирішення даного питання. Можна в пошуковій системі набрати відповідний запит і Вам відкриються тисячі пропозицій.

Фахівці не рекомендують звертатися за першого ліпшого оголошення. Потрібно пам’ятати, що найоптимальніше мати справу з самим власником приміщення і уникати взаємодії з посередниками. Для цього існує кілька причин.

По-перше, посередники беруть свій відсоток, що збільшує вартість адреси. По-друге, вас можуть просто обдурити, фірма допоможе вам придбати адресу, а на наступний день зникне. В результаті компанія втратить гроші, не отримавши приміщення. Тому вибираючи юридичну адресу потрібно співпрацювати безпосередньо з власниками приміщень.

Найнадійніший спосіб — це перевірені фірми, до послуг яких ваші друзі вже зверталися. Це організації, які давно працюють на ринку. Вони можуть надати декілька різних варіантів, а Ви вже без проблем зможете придбати адресу. При цьому варто заздалегідь подивитися приміщення, що планується придбати. Тому якщо на прохання оглянути офіс, ви отримуєте відмову, це, швидше за все, обман. Найчастіше такий магазин юридичних адрес є фірмою одноденкою, яка спеціально створена для шахрайства.

Купуючи адресу, слід переконатися в тому, що буде можливість організувати прийняття виїзної перевірки за адресою. Не менш важливою умовою є надання поштового обслуговування. У договорі має бути наявна умова про його пролонгацію. Вибираючи магазин юридичних адрес, переконайтеся в тому, що ви спілкуєтеся з власником майна.

Адреса повинна бути в кожної фірми. Якщо створюється велика чи середня компанія, її адреса, як правило, відповідає місцю фактичного розташування. Цей варіант вважається найбільш прийнятним. Офіційно юридичною вважається та адреса, за якою розташоване керівництво підприємства, він заноситься ЄДРПОУ, підтверджується договором з власником нежитлового приміщення.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: