У Києві шахраї продавали неіснуючі автомобілі через інтернет

Оперативники Дніпровського райуправління затримали двох осіб, які організували бізнес з продажу неіснуючих автомобілів в інтернеті. Як повідомили у МВС, злочинну схему організували 54-річна киянка і 38-річний уродженець Донецької області, які познайомилися через інтернет, інформує Kореспондент.

Жінка виставляла в інтернеті оголошення про продаж дорогих автомобілів таких, як Mazda 626, Honda Accord, Toyota Avensis, Toyota RAV 4 з відмінними технічними характеристиками за доступною ціною. Завдання чоловіка було під час телефонної розмови домогтися того, щоб покупець за авто перерахував завдаток на банківську картку, повідомили у міліції. Розміри завдатку складали від 1 500 до 7 000 гривень. Як тільки шахраї отримували бажане, їх телефон опинявся поза зоною досяжності.

Таким чином, зловмисники щотижня реалізовували від трьох до шести автомобілів.

Стосовно затриманих порушена кримінальна справа по статті 190 ч.3 “шахрайство” Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі на термін до 8 років. Шахраї не змогли назвати точну кількість обдурених ними громадян. У міліції вважають, що їхня кількість досягає ста. Але нині встановлені тільки особи кількох потерпілих.

Міліція звертається до громадян: якщо хтось став жертвою шахраїв при подібних обставинах, дзвонити на номер 102 або звертатися в Дніпровський районний відділ міліції.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: