Шахраї-гіпнотизери атакують Умань

Бум “оригінального” шахрайства переживає Умань. Якщо в минулому році містом розгулювали “банкіри” і “соц працівники”, то цьогоріч на першому місці гіпнотизери та псевдоміліціанти.

Випадків шахрайства в цьому році не стало більше, ніж у минулому, але істотно змінились сценарії. Вуличні “розводили” на гроші нагадали про “циганський гіпноз” 1990-х.

Один з випадків стався поблизу стоматологічної поліклініки. Дівчина з Уманського району приїхала до лікаря з чималенькою сумою коштів. Зубний біль та особисті негаразди в родині змусили її зупинитись, коли до неї підійшли дві жіночки з пропозицією допомогти зняти родове прокляття. Як повідомляють у міліції, дівчина віддала все, що мала, потім поїхала до села і винесла з хати велику суму коштів, відкладених на купівлю авта. Описати шахрайок вона не змогла навіть приблизно.

Активно продовжується і телефонне шахрайство. Як правило телефонують з прихованого номера, розповідають, що рідна чи близька людина вчинила злочин, але все можна владнати за певну суму. Представляються зловмисники міліціонерами. Діють такі шахраї всліпу без певної схеми, тому жертвами таких діячів стають одиниці. Уманський міський відділ міліції просить уманців бути обачними та не піддаватись на умовляння, погрози тощо.

За матеріалами Вечірня Умань

1 коментар до “Шахраї-гіпнотизери атакують Умань

  • 07.01.2016 о 00:16
    Permalink

    Развод на деньги с помощью гипноза
    Здравствуйте, уважаемые форумчане! Нужна Ваша помощь. 3 декабря 2015 года женщина с напарницей с помощью гипноза заставила мою жену принести ей все деньги, которые были в квартире. Мошенниц поймали, есть их паспортные данные. Если есть потерпевшие, которые пострадали по похожей схеме, и которые обращались в милицию, большая просьба откликнуться. Мой телефон 063-327-83-86 (Василий)

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: