В Одесі шахраї позбавили пенсіонерку квартири, записавши її в померлі

Прокуратура Малиновського району порушила кримінальну справу за фактом незаконної запису про смерть одеситки. Самотня 65-річна пенсіонерка Галина Татаренко стала жертвою квартирних аферистів. Але шахраї зробили її не лише бездомною, продавши квартиру пенсіонерки, але і померлою. Відповідний запис про смерть Галини Миколаївни була внесена до Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

За словами потерпілої, неодноразові її звернення в прокуратуру з проханням розібратися в ситуації, що склалася, результатів не дали. Нарешті, нещасна пенсіонерка звернулася до депутата Одеської міськради Г.Бочорішвілі. Серія депутатських звернень в прокуратуру та РАГС дала свої позитивні результати.

Прокуратура Малиновського району Одеси спочатку провела службове розслідування, а потім порушила кримінальну справу за фактом заволодіння шахрайським шляхом майна Галини Татаренко. Більше того, прокуратурою заявлено позов в інтересах Татаренко про анулювання запису з єдиного реєстру актів цивільного стану про смерть одеситки.

В даний час Галина Татаренко тимчасово проживає у притулку для літніх людей.

За матеріалами nr2.ru

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: