Сайт МММ-2011 заблокують

Естонські інтернет користувачі з 1 червня поточного року не зможуть потрапляти на сайти, які рекламують шахрайську піраміду МММ-2011.

Про це сьогодні сказав Юрген Ліги, діючий міністр фінансів Естонії, відповідаючи на депутатський запит парламентаря Євгена Осиновського.

Кореспондент порталу rus.err.ee зумів ознайомитися зі змістом листа Мінфіну, в якому той просить Податково-митний департамент Естонії обмежити доступк ресурсів mmm.nika.ee і www.sergey-mavrodi.com.

Юрген Ліги запевнив Осиновського, що згідно розпорядження департаменту естонські інтернет-провайдери зобов’язані блокувати доступ до зазначених сайтів не пізніше 1 червня поточного року.

На переконання міністра фінансів, МММ-2011 є справжнісінькою класичною пірамідою. Він також вважає поліпшення фінансової грамотності населення одним з найкращих, найбільш ефективних заходів, спрямованих на захист економічних інтересів жителів Естонії від подібного роду шахрайства.

Ось тільки швидкість розповсюдження такої грамотності дещо відстає, запізнюється. Як пояснив Юрген Ліги, до 2014 року тільки планується розробити державну програму (стратегію) щодо фінансової грамотності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: