“Доктор Пі” порізав собі вени, але його вдалось врятувати

Шахрай Андрій Слюсарчук, відомий як “Доктор Пі”, намагався покінчити життя самогубством у Львівському СІЗО. Про це повідомила адвокат Слюсарчука Наталія Романик, яку цитує Zaxid.net.

"Доктор Пі" порізав собі вени, але його вдалось врятуватиЗа її словами, Слюсарчук, перебуваючи у СІЗО, порізав собі вени лівої руки. Спробу самогубства помітили працівники СІЗО і зупинили “доктора Пі”, зазначила адвокат, додаючи, що зараз стан її клієнта є вкрай важким, він скаржиться на болі в голові, і в нього тремтять руки та ноги.

Окрім того, Романик зазначила, що, всупереч українському законодавству, працівники СІЗО не дають їй можливості зустрічатися з Слюсарчуком. Водночас речник управління Державної пенітенціарної служби у Львівській області Мирослав Демків спростував цю інформацію.

“Я можу ствердно сказати, що за час свого перебування у слідчому ізоляторі ув’язнений Слюсарчук спроб самогубства не робив”, – повідомив він. Щодо перешкод, які нібито чиняться адвокатові Слюсарчука щодо зустрічей із клієнтом, Демків зазначив: “Слюсарчук перебуває під слідством, він рахується за судом, і всі зустрічі відбуваються за письмовим дозволом органу, за яким він рахується”.

“Якщо адвокат має такий дозвіл, то в працівників СІЗО немає підстав, такого не буває, щоб йому могли не надати зустрічі”, – уточнив він.

Зазначимо, Слюсарчук в лютому перебував на експертизі у Львівській обласній психіатричній лікарні. Справу Слюсарчука передано до Головного слідчого управління МВС України, оскільки вона охоплює події в декількох регіонах. Наразі справа “Доктора Пі” пройшла розгляд в Апеляційному суді Львова.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: