Від Януковича вимагають відібрати премію у Професора Пі

На президента Віктора Януковича подали до суду через Професора Пі. Позивач – юрист Клим Братковський вимагає скасувати указ про присвоєння Державної премії Андрію Слюсарчуку і Олександру Червоному. Він вважає, що ці особи не мають ніяких видатних заслуг і досягнень у галузі освіти України.

Професор Пі має пройти психіатричну експертизу
Професор Пі має пройти психіатричну експертизу

Зокрема, Братковський вимагає від Януковича скасувати указ про призначення державної премії в галузі освіти, від 30 вересня 2011 року. Причиною тому є низка публікацій в ЗМІ і журналістські розслідування про визнання Слючарчука шахраєм, який організовував різні вистави із запам’ятовування великих обсягів інформації і видавав себе за лікаря нейрохірурга.

Як відомо, 30 вересня 2011 року президент України Віктор Янукович підписав указ “Про присудження Державних премій України в галузі освіти 2011 року”. Згідно з цим Указом професору кафедри “Інформаційні системи та мережі” Національного університету “Львівська політехніка”, доктору медичних наук Андрію Слюсарчуку та молодшому науковому співробітнику Національного університету “Львівська політехніка” Олександру Червоному присуджена Державна премія України в галузі освіти 2011 року в номінації “Наукові досягнення в галузі освіти” за цикл робіт “Комплекс освітніх інформаційних технологій подання, запам’ятовування та обробки надвеликих об’єктів інформації в процесі навчання”. Розмір Державної премії в галузі освіти в 2011 році склав 150 тисяч гривень.

Нагадаємо, з листопада Професор Пі знаходиться у львівському СІЗО. У справі Слюсарчука потрібно вивчити і дати кваліфікацію по 14 епізодам (зокрема, перевірять, чи правда що він незаконно лікував і проводив операції, від чого, можливо, постраждали люди). Також доктор Пі пройде психіатричну експертизу, її проведуть в умовах стаціонару.

Також, Галицький районний суд Львова продовжив термін перебування Слюсарчука у Львівському СІЗО до 14 березня. Розслідувати справу Слюсарчука будуть у Києві.

За інф. ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: