Під виглядом «юридичної допомоги» шахрай позбавив військову частину 270 тис. грн.

Нещодавно співробітниками військової прокуратури спільно зі співробітниками управління державної служби по боротьбі з економічною злочинністю ГУМВС України в Запорізькій області викрили злочин, який «полегшив» бюджет однієї з військових частин майже на 270 тисяч гривень.

Під виглядом «юридичної допомоги» шахрай позбавив військову частину 270 тис. грн.Правоохоронці з’ясували, що колишній військовослужбовець, вийшовши на «вільні хліби», вирішив спробувати себе в юридичній діяльності. Заснувавши приватне підприємство, він запропонував колишнім товаришам по службі стягнути з військової частини грошову компенсацію за неотримані продовольчі пайки. Суд не виправдав очікувань новоспеченого адвоката, залишивши позови про стягнення бюджетних коштів без задоволення.

Але чоловік не опустив руки. Він організував підробку судових документів, з використанням яких домігся перерахування на вказаний ним рахунок бюджетних коштів військової частини.

Зараз за матеріалами військової прокуратури та УДСБЕЗ порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах) та ч.3 ст.358 (Використання завідомо підроблених документів) Кримінального Кодексу України. Нагадаємо, що санкція першою з них передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 12 років з конфіскацією майна. Слідство у справі проводить військова прокуратура.

Про це повідомили в ЦГЗ ГУМВС України в Запорізькій області.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: