Користувач звинуватив Symantec в шахрайстві

Клієнт компанії Symantec Джеймс Гросс (James Gross) подав позов до каліфорнійського суду, звинувачуючи компанію в шахрайстві та порушенні антимонопольного законодавства. Користувач звинуватив Symantec в шахрайствіГросс заявив, що виробник антивірусних програм використовує шахрайські прийоми з метою змусити користувачів купити їх ліцензію.

Гросс висунув звинувачення трьом продуктам компанії: PC Tools Registry Mechanic, PC Tools Performance Toolkit і Norton Utilities. Ці програми призначені для виявлення та усунення проблем з конфіденційністю користувальницьких відомостей і з продуктивністю комп’ютера, а також інших загроз, які можуть негативно впливати на роботу пристрою. На сайті Symantec запропоновані ознайомчі версії даних програм, які дозволяють безкоштовно перевірити комп’ютер на предмет подібних проблем.

Згідно позовній заяві Гросса, при проведенні незалежної технічної експертизи даних програм було встановлено, що ознайомлювальні версії налаштовані таким чином, що вони завжди повідомляють про наявність проблем і загроз, навіть якщо вони відсутні на комп’ютері. Після завершення сканування на екрані користувача з’являється інформаційне вікно, де повідомляється, що усунути всі загрози без ліцензійної версії програми не вдасться.

У заяві також вказано, що помилки, які програми відзначають як володіють «високим пріоритетом», насправді не несуть істотної загрози працездатності комп’ютера. Програми будуть постійно повідомляти про поганий стан системи і жорсткого диска, а також про низький рівень безпеки, не виконуючи при цьому ніяких їхніх оцінок.

Гросс намір вимагати в Symantec виплатити грошову компенсацію як йому, так і іншим покупцям цих програм.

Представники Symantec поки ніяк не прокоментували ситуацію, що склалася.

За матеріалами securitylab.ru

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: