Ікона Путіна більше не мироточить – “диво” розкрилося

Новина про те, що в храмі у Нижегородській області “оновилася і замироточила” ікона Путіна виявилася просто черговим піар-ходом “матінки Фотінії“, яка заснувала та очолила секту путінопоклонників.

"Матінка Фотінія" зробила на іконі Путіна непоганий бізнес

“Ікона Путіна” не мироточить – це метафора, що означає “шлях її освячений”, – пояснила її помічниця Наталія.

Вона також додала, що нині “матушка прозивається Марією”, оскільки “люди міняються і отримують з небес нові імена”.

До речі, для самої “матінки” Путін досі залишається президентом країни. “Можна бути прем’єр-міністром і все ж залишитися президентом. Медведєв – просто путінський студент”, – заявила Фотінія (в миру – Світлана Робертівна Фролова).

Звістка про “диво” в храмі у селі Велика Єльня облетіла Рунет кілька днів тому. Тоді на своєму сайті Фотінія оголосила, що “оновилася і замироточила ікона Володимира Путіна, а також його освячений портрет”.

Фотінія – колишня ув’язнена, яка колись працювала на місцевій залізниці – заснувала “релігію”, яка вчить, що Путін в минулому “втіленні” був апостолом Павлом і зараз ще із сімома переродженими апостолами б’ється з сімома антихристами.

Російська православна церква вже не перший рік відхрещується від будь-яких зв’язків із “церквою Путіна”, зазначаючи, що Світлана Фролова – просто непоганий підприємець.

“Діяльність жінки, яка називає себе матінкою Фотінією, яка практикує так зване священнослужіння за образом і подобою православного богослужіння, жодного стосунку до Російської православної церкви не має. Всі її “богослужіння” незначні, безблагодатні і повністю суперечать церковним канонам і традиціям. Однак залучити “матінку” до відповідальності неможливо”, – запевнив помічник управляючого Нижегородської єпархією священик Андрій Мілкін.

За інф. ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: