Користувачів “ВКонтакте” розводять на гроші псевдорекламою Google

Компанія “Доктор Веб” повідомила про появу в рунеті нової шахрайської схеми, організатори якої спустошують мобільні рахунки користувачів соціальної мережі “ВКонтакте”.

Для досягнення своїх цілей зловмисники використовують рекламну мережу Google і підставний сайт, що імітує інтерфейс соціальної мережі.

У процесі перегляду сторінок ресурсу користувач може побачити оголошення про те, що його екаунт нібито заблоковано, і йому пропонується перейти на сайт vkankalte.ru, адреса і зовнішній вигляд якого нагадують “ВКонтакте”.

Якщо власник сторінки в соцмережі перейде за посиланням на оголошення, його буде перенаправлено на підставний сайт.

На цьому сайту “адміністратор команди боротьби зі спамом” повідомить йому про нібито рекламну розсилку та блокування його екаунта і запропонує ввести номер мобільного телефону в спеціальну форму.

У результаті користувача підписують на платну послугу, за надання якої з його рахунку буде регулярно списуватися певна грошова сума.

Примітно, що на головній сторінці сайту vkankalte.ru, де влаштувалися шахраї, розміщений сайт компанії Intecco, яка займається просуванням сайтів у мережі. Чи має відношення Intecco до шахраїв, невідомо.

Джерело

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: