Шахраї “наживаються” на зниклих собаках

У Маріуполі з’явився новий вид шахрайства – невідомі намагаються обманним шляхом отримати винагороду за знахідку втрачених собак.

Шахраї "наживаються" на зниклих собакахЯк розповіла власник розплідника німецьких вівчарок, в жовтні з двору приватного будинку пропало цуценя німецької вівчарки. Жінка тут же стала публікувати оголошення з пропозицією винагороди за знахідку цуценяти. «Через кілька днів мені зателефонували невідомі, які заявили, що знайшли собаку, – розповіла господиня цуценя. – За описом все сходилося, тому я не роздумуючи поїхала на зустріч, єдине, що збентежило, так це сувора вимога цих людей – приходити тільки одній».

Вже на місці жінка дізналася, що для того, щоб забрати щеня, їй потрібно купити шоколадку і три картки поповнення рахунку мобільного оператора на 100 грн. кожна. «Я пришлю дитину, яка і віддасть вам собаку», – запевняли телефонуючі.

«Природно, я зрозуміла, що це обман, але шоколадку все ж купила, оскільки в глибині душі сподівалася, що моя собака у них, – сказала власниця загубивленого вихованця. – Я передзвонила за тим же номером і повідомила, що купила картки. У відповідь вони стали вимагати продиктувати номер поповнення, пообіцявши, що після цього призведуть цуценя».

Коли жінка відмовилася виконувати такі вимоги, з телефонної трубки на неї посипалося безліч образ, після чого дзвонивші відключили телефон.

«За таким же сценарієм дзвонили і нам, – розповіла маріупольчанка, яка також втратила собаку. – Спочатку вони розмовляли зі мною, а потім з моїм чоловіком. Також вимагали номер карток поповнення рахунку і обіцяли прислати дитину».

Власники цих вихованців впевнені, що це нова схема шахрайства, і ніяких собак у цих людей немає. «В гонитві за винагородою шахраї намагаються скористатися чужим горем, оскільки знають, що багато заради своїх вихованців готові піти на такий ризик», – резюмували люди, які ледь не постраждали від рук шахраїв.

За матеріалами: 0629.com.ua 

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: