Луганчанин вигадав концерт «Студії Квартал – 95» і продавав на нього квитки

Жителя Луганська, який займався реалізацією фальшивих квитків на концерт «Студії Квартал-95», затримали правоохоронці.

Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС у Луганській області.

Луганчанин вигадав концерт «Студії Квартал - 95» і продавав на нього квитки

Як з’ясували в міліції, до того, як зайнятися незаконною діяльністю, хлопець намагався серйозно організовувати концерти. Для цього навіть зустрічався з представниками двох конкуруючих фірм, які організовують приїзд знаменитостей до Луганська, проте його послугами ніхто не зацікавився.

Не зневірившись, молодий чоловік вирішив провести власну «липову» кампанію з продажу концертних квитків. Недовго поміркувавши, він зупинився на популярному шоу «Вечірній квартал». Сам став дизайнером рекламних буклетів, де розмістив інформацію про концерт, який, нібито, мав відбутися в Луганську в 20-х числах жовтня. Заодно розробив бланки квитків із зазначенням дати, ряду і місця.

Роздрукувавши все це на кольоровому принтері і розмножив на ксероксі, хлопець приступив до останнього етапу своєї афери: реалізації квитків. Для цього придумав безпрограшний варіант: набираючи код одного з мобільних операторів, а потім довільне поєднання цифр, він зв’язувався з потенційними клієнтами і вимовляв заготовлений рекламний текст.

Представляючись співробітником театральної компанії або адміністратором цирку, він переконливо пропонував недешеві квитки, причому, ряд і місце на вибір.

Шанувальники творчості «Студії Квартал-95» з легкістю придбавали у молодої людини квитки вартістю від 150 до 700 грн.

«Якби люди, які купували фіктивні квитки звернули увагу на номери, зазначені на бланках, вони б помітили, що ті ідентичні між собою, чого на справжніх квитках бути не може. І можливо, хтось би зрозумів, що квитки роздруковані за допомогою оргтехніки, а значить – не справжні. І вдалося б афериста вивести на чисту воду набагато раніше», – упевнені правоохоронці.

Тим не менш, викрити злочинця вдалося лише тоді, коли покупці квитків стали сумніватися в тому, що концерт відбудеться: у місті не з’явилося жодної афіши, ніякої реклами в ЗМІ. До міліції звернулося 5 потерпілих, які мали обгрунтовані матеріальні претензії до «організатору» концерту.

Чоловіка затримали оперуповноважені відділу Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Ленінського райвідділу. У той день аферист прибув до будівлі готелю «Україна» і пропонував квитки перехожим.

Спритному луганчанину пред’явлено звинувачення за ст. 190 «Шахрайство» КК України.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: