Зимовий час в Україні відмінили тому, що це впливає на здоров’я жителів… Сибіру

Багато хто пояснював відміну зимового часу в Україні тим, що так поступили і в Росії. І ось цьому здогаду знайшлось підтвердження.

Зимовий час в Україні відмінили тому, що це впливає на здоров'я жителів... Сибіру Парламентарі активно відмовляються переглядати питання про відміну зимового часу в Україні. Народний депутат України Олександр Єфремов заявив: «Коли ми приймали рішення про відміну зимового часу, то отримали висновок Міністерства охорони здоров’я з цього приводу».

Журналісти забажали ознайомитись з цим висновком і надіслали в прес-службу Міністерства охорони здоров’я відповідний запит. Відповідь надійшла аж через тиждень.

Документ називався «Аналіз результатів наукових досліджень щодо негативного впливу на стан здоров’я населення сезонних переходів на літній і зимовий час». В цьому документі немає жоного посилання на дослідження українських вчених і він взагалі немає ніякого відношення до впливу «сезонних переходів» на здоров’я українців.

Натомість в ньому безліч висновків російських вчених, причому просто перекладених, а не проаналізованих, зокрема уривок «фундаментальної» праці про вплив весняного переведення годинників на здоров’я і життя населення Сибіру. І так весь документ — дослідження російських вчених про вплив «стрибків у часі» на здоров’я росіян.

За матеріалами Світ24

Пропонуємо Вас узяти участь у опитуванні (в колонці праворуч), з питання, що обговорюється, це займе не більше 10 сек.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: