Індивідуальне опалення від шахрая

На Полтавщині працівник газової служби «відкрив» опалювальний сезон.

Днями до працівників Гадяцького райвідділу міліції почали надходити численні повідомлення від місцевих громадян про видурювання у них грошей. В своїх зверненнях потерпілі громадяни вказували на одного й того ж 31-річного «знайомого», який обіцяв свої послуги по встановленню індивідуального опалення.

Отримавши повідомлення про скоєння шахрайства, правоохоронці не гаючи часу, одразу ж почали працювати над цією справою. Міліціонерами була проведена копітка робота по встановленню всіх фактів шахрайських дій, тож невдовзі чоловік вже знаходився у райвідділі.

Як з’ясували міліціонери, «добродій», в період з 2008 по 2011 рік, під виглядом встановлення індивідуального опалення, брав у громадян передоплату. Шахраю вірили, оскільки він був працівником місцевої газової служби. Тож, покладаючись на добропорядність «перевіреного» майстра, клієнти без жодних думок віддавали гроші зловмиснику.

Протягом майже 4-х років «діяльності» чоловік деяким людям обладнання все ж таки встановив. Але без оформлення відповідної документації. А у інших — просто брав гроші та, в подальшому, «годував обіцянками».

В маленькому місті, де всі знають один одного, «щирій» обіцянці ділка ошукані громадяни вірили і не зверталися до правоохоронних органів. Та коли «терпець урвався», люди звернулися за допомогою до міліції, детально виклавши свої проблеми у письмовій заяві.

Наразі «горе-майстер» затриманий. Відносно нього вирішується питання про порушення кримінальної справи за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство), що передбачає позбавлення волі на строк до 3-х років.

За матеріалами ВЗГ УМВС України у Полтавській області

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: