Беркут 5 годин виганяв віруючих сектантів з каплички в Тернопільському парку

30 вересня о 10:30 ранку Тернопільська міська рада прийняла рішення про демонтаж каплички в Тернопільському парку Національного відродження.

Капличка була збудована парафіянами релігійної секти, що не визнається жодною традиційною конфесією. Побудова каплички є незаконною, оскільки земля парку належить всій громаді Тернополя, а парафіяни побудували капличку без будь-якого дозволу міської ради.

Беркут 5 годин виганяв віруючих сектантів з каплички в Тернопільському парку
Беркут 5 годин виганяв віруючих сектантів з каплички в Тернопільському парку

Бульдозер комунальної служби зміг прорватись (не без допомоги беркутівців) через оборону парафіян до каплички десь о п’ятій годині вечора.

Комунальники та правоохоронці першими прорвалися до каплички та витіснили звідти віруючих жіночок. Прокляття сотнями сипались на їх голови та на нещасного бульдозериста. Той врешті-решт не витримав психологічного тиску та втік з парку.

Через якийсь час комунальники знайшли іншого водія машини. Але парафіянам вдалося заблокувати бульдозер, один відчайдух навіть забився в проміжок між колесами та ковшом. Беркутівці витягали його звідти півгодини, та врешті-решт застосували газ. Знепритомнілого чоловіка вдалося витягти з-під бульдозера. Після цього протестуючі почали лягати під бульдозер.

Груповий психоз віруючих вдалося вгамувати беркутівцям, які затримали та повезли у відділок два автобуси активістів. Деякі правоохоронці навіть постраждали у сутичках з парафіянами, отримавши подряпини та забої. Кашкети міліціонерів бабці скидали та викидали чимподалі. Правоохоронців обливали водою та били іконами по головах.

Бульдозерист під охороною «Беркуту» приступив до демонтажу близько 17 години вечора.

За матеріалами СВІТ24.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: