Провокатор: Магічні шарлатани

Ворожки-аферисти та екстрасенси-шарлатани. Чому українці готові віддати їм останнє та як виявити того, хто хоче нажитися на вашому горі. Реальні історії звичайних українців, які стали жертвами шахраїв.

Тема програми – ворожки та аферисти, країна тарганів, інтернет-мережі та небезпечні миючі засоби. Дивіться.

Правда, яку ти маєш знати!

9 кометар(ів) до “Провокатор: Магічні шарлатани

 • 28.04.2014 at 14:28
  лінк на коментар

  Данилюк Віталій Володимирович, приймає за адресою Пушкіна 24, м. ЗДОЛБУНІВ, позиціонує себе як лікар фітотерапевт, запис за місяць, в приймальні огрядна жіночка років 40 слідкує за чергою, у лікаря на вас на все про все 20 хвилин, за які він демонструє чудеса “яснобачення” і людини-рентгена, потім зачиняється в своїй коморці і голосно дзенькає предметами і виносить вам аптечний збір ромашки і календули ідентичний до того, якіий виносили люди попереду черги. Одним словом шарлатан.

 • 03.09.2014 at 22:10
  лінк на коментар

  Данилюк Віталій Володимирович м. Здолбунів *Була в цього типу лікаря цілителя, ви неповірите шарлатан – шарлатаном, такого лохотрону я ще не бачила, буквально хвилин 10 тривав прийом. І саме головне що він питав що саме говорять лікарі і який діагноз ставлять, + сказав чим більше інформації ви мені скажете тим краще . Впринципі ніякого рентгену я непобачила. Були питання типу. а нирки у вас хворіли? а по жіночому проблем немає? а тиск йде до завищення чи до пониження?? який це рентген?????????????? це лохотрон за 290 грн. І саме головне що черга там величезна люди за місяць записуються. Приніс пакетик травички, і сказав я вас чекаю на повторний прийом щоб не стало гірше) Пропю я ту траву суто для того щоб перевірити , а потім вже поїду до нього ще раз і говорити буду по іншому,, і щей всім розкажу кого знаю,, що людина обманює старих людей і наживається на чужому горі.

 • 24.02.2015 at 19:48
  лінк на коментар

  Я в цього шарлатана лікую псоріаз 13 років, ремісії по 2 роки, хто знає, що це таке, то розуміє, що таке пити траву як чай, не мазатись гормональними мазями і мати ремісію по 2 роки. З дитиною неодноразово зверталась. Якби він був шарлатан, то там не було б такої кількості людей зі всієї України

 • 11.04.2016 at 13:15
  лінк на коментар

  Кілька разів лікувався сам, досить успішно. У дружини були проблеми з ендокринною системою, лікарі та ми здивовані результатом. Оперативне втручання відмінили. Серед друзів також знаю, що багатьом допомогло лікування. Один недолік, лікуватися потрібно довго, 6-8 місяців і так як призначить лікар, товаришу заборонили спиртне, а він не послухав тому почалися ускладнення.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: