Держфінпослуг не дозволяла піраміді Мавроді працювати в Україні

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг не вносила до Державного реєстру фінансових установ юридичну особу МММ-2011.

Як повідомляє прес-служба відомства, така інформація Держфінпослуг оприлюднена в зв’язку із поширенням останнім часом рекламних матеріалів про діяльність МММ-2011.

“Інформація про юридичну особу, під назвою МММ-2011, до Державного реєстру фінансових установ, який ведеться Держфінпослуг, не вносилася, статусу фінансової установи така особа не набувала, відповідних ліцензій не отримувала”, – сказано в повідомленні, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

У відомстві нагадали, що згідно із законодавством України, діяльність з надання будь-яких фінансових послуг, що передбачають пряме або опосередковане залучення фінансових активів від фізичних осіб, а також страхова діяльність може здійснюватися тільки після отримання ліцензії.

Нагадаємо, раніше експертна порада Федеральної антимонопольної служби РФ визнала новий проект Сергія Мавроді МММ-2011 фінансовою пірамідою.

Мавроді – засновник АТ МММ, яке завдало матеріального збитку мільйонам вкладників в середині 1990-х років (за різними оцінками – 10-15 млн. людей). Особистість Мавроді, як і його діяльність, викликають надто неоднозначні оцінки в різних колах суспільства. За вироком суду його було визнано шахраєм, проте його однаково часто називають і фінансовим генієм, і авантюристом. У 2003 році був засуджений до 13 місяців позбавлення волі, в квітні 2007 року його засудили ще до 4,5 років. Вийшов з в’язниці в травні 2007-го.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: