Уряд ФРН захищає користувачів інтернету від недобросовісних продавців

Уряд Німеччини хоче ввести “сигнальну кнопку”, що захищає користувачів інтернету від недобросовісних продавців. Тепер шахраям буде складніше видавати платні товари та послуги за безкоштовні.

Уряд Німеччини підготував законопроект, що захищає права користувачів інтернету від недобросовісних продавців. Необхідність закону викликана збільшенням випадків шахрайства в інтернеті, коли за товари або послуги, що рекламуються в якості безкоштовних, споживачам виставляється рахунок. Згідно з новим законом, угоду, що тягне за собою оплату, можна буде укласти, тільки натиснувши на спеціальну кнопку, де буде чітко прописана необхідність платити.

За допомогою кнопки можна буде покласти кінець шахрайським операціям, заявила міністр захисту прав споживачів, продовольства і сільського господарства Ільзе Айгнер (Ilse Aigner). За словами міністра юстиції ФРН Сабіне Лойтхойссер-Шнарренбергер (Sabine Leutheusser-Schnarrenberger), “сигнальна кнопка” повинна бути введена в усьому Євросоюзі. Політик повідомила, що вже провела відповідні консультації в Брюсселі. За її словами, Європейська рада може схвалити цю ініціативу восени 2011 року. У Німеччині законопроект ще має бути затверджений бундестагом. У федеральному міністерстві юстиції сподівається, що нові правил набудуть чинності вже на початку майбутнього року.

За матеріалами dw-world.de

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: