Лідера секти мормонів визнали винним в насильстві над неповнолітніми

Колегія присяжних визнала лідера секти мормонів-багатоженців Уоррена Джеффса винним в насильстві над неповнолітніми. Вердикт присяжних, повідомляє Associated Press, був оприлюднений у четвер, 4 серпня, у суді міста Сан-Анджело, штат Техас.

Уоррен Джефс

Джеффс, який очолює фундаменталістську церква Ісуса Христа Святих останніх днів, звинувачувався в насильстві над 12-річною і 15-річної дівчатками. У суді, зокрема, були представлені результати експертизи ДНК, які свідчать, що Джеффс з великою часткою ймовірності є батьком дитини, народженої 15-річною дівчинкою, яка проходить потерпілою у справі.

За сукупністю звинувачень Джеффсу загрожує до 119 років в’язниці. Дата оголошення вироку лідерові секти мормонів-багатоженців поки не оголошена. Сам Уоррен Джеффс в ході судового слухання оголосив себе невинним і заявив, що став жертвою “релігійного переслідування”.

Звинувачення проти Уоррена Джеффса та інших членів секти були висунуті після того, як у квітні 2008 року поліція Техасу провела операцію на ранчо, що належить Фундаменталістській церкві Ісуса Христа Святих останніх днів. Члени секти, що проповідувала багатоженство, укладали шлюби не тільки з дорослими жінками, а й з підлітками. У ході операції з ранчо вивезли понад 400 неповнолітніх, яких помістили під тимчасову опіку. Проте пізніше влада вирішила повернути дітей в сім’ї.

До моменту проведення операції на ранчо лідер Фундаменталістської церкви Ісуса Христа Святих останніх днів Уорен Джеффс вже перебував за гратами – в 2007 році його засудили до п’яти років в’язниці, визнавши винним у причетності до згвалтування 14-річної дівчини, виданої заміж за одного з членів секти. Після операції, проведеної на ранчо, Джеффсу були пред’явлені нові звинувачення.

Після операції на ранчо звинувачення, крім Джеффса, були пред’явлені ще 11 членам Фундаменталістської церкви Ісуса Христа Святих останніх днів. Перший вирок у справі членів секти був винесений в листопаді 2009 року, тоді Реймонд Джессоп, визнаний винним в насильстві над неповнолітньою, був засуджений до 10 років в’язниці.

За матеріалами ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: