Для крадіжки PIN-кодів шахраї озброяться тепловізорами

Дослідники з Каліфорнійського університету в Сан-Дієго повідомили про нову можливу загрозу для користувачів банкоматів.

Шахраї крадуть PIN-коди допомогою зчитування теплових відбитків пальців на клавіатурі банкомату за допомогою тепловізійної камери, або тепловізора. На думку дослідників, за розподілом тепла на використаних кнопках PIN-пада шахраї зможуть з більшою ефективністю обчислювати PIN-коди банківських карток потенційних жертв, ніж за допомогою традиційних способів, наприклад, записи процесу набору PIN-коду на звичайну відеокамеру.

Оскільки тепло розподіляється на кнопках не рівномірно, залежно від послідовності цифр, злочинцям, як вважають дослідники, буде досить просто встановити комбінацію цифр, використану жертвою. При цьому якщо сканування провести в межах хвилини після введення PIN-коду власником картки можна з’ясувати точний порядок набору цифр.

Дослідникам з Каліфорнійського університету також вдалося встановити, що ефективність даного способу зчитування PIN-коду залежить від сили натиску на кнопки PIN-пада при введенні цифр (чим сильніше власник карти натискає на кнопки – тим точніше результат сканування), а також від матеріалу, з якого виготовлені кнопки. У разі якщо кнопки виконані з пластика, атака буде успішною, якщо ж кнопки металеві – можливість атаки практично виключена. Щоб захиститися від таких атак дослідники радять оснащувати банкомати виключно металевими клавіатурами.

Проте, слід враховувати, що при певній температурі повітря теплові відбитки можуть бути також зафіксовані за допомогою тепловізора та на кнопках з металу. Таким чином, оптимального засоби захисту від атак такого типу на сьогоднішній день дослідниками запропоновано не було.

Джерело

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: