Про фальшиву армію США

Китайський іммігрант Юйпен Ден засуджений за те, що обманював своїх співвітчизників, заманюючи їх у неіснуюче армійський підрозділ заради отримання громадянства.

Китаєць засуджений до трьох років позбавлення волі.

На фінальному засіданні суду в Лос-Анджелесі Ден пішов на угоду зі слідством і визнав вину за звинуваченнями у виготовленні фальшивих державних документів, підробці печаток і шахрайстві. Відповідно до домовленості ще десять пунктів звинувачення зі справи були виключені.

Окремо від вищезгаданих обвинувачень йому інкримінувалося зберігання дитячої порнографії – при обшуках на комп’ютері Дена знайшли заборонені відеоматеріали. За цим звинуваченням він отримав півтора роки в’язниці, але вони будуть включені в той термін, що йому належить відбути за основним вироком.

Крім того, шахраю доведеться виплатити близько 200 тисяч доларів як компенсацію.

Як вже повідомляв Lohotron.in.ua, 51-річного Дена, що проживає в Каліфорнії, заарештували в квітні в рамках спільної операції ФБР і міністерства оборони США. В ході слідства з’ясувалося, що заповзятливий китаєць організував фальшивий призовний пункт, де набирав своїх співвітчизників-іммігрантів в неіснуюче армійський підрозділ. За службу в так званому “резервному підрозділі Сил спеціального призначення США” Ден стягував збір в розмірі від 300 до 450 доларів. Сам Юйпен Ден представлявся “верховним головнокомандувачем” і запевняв іммігрантів, що служба під його начальством відкриє їм дорогу до американського громадянства.

 

"Верховний головнокомандувач" Юйпен Ден зі своїми "підлеглими"

За даними слідчих, “верховному головнокомандувачу” довірилися понад 100 осіб. Ден видавав “новобранцям” підроблені військові посвідчення, форму і навіть проводив з ними паради. У китайській громаді Лос-Анджелеса розповідали, що не раз спостерігали за виступами підрозділи Дена на тих чи інших заходах. У свою чергу член ради містечка поблизу Лос-Анджелеса Хоакім Лім, відслужив в армії, повідомив, що на одному з китайських свят побачив незвично виглядають військовослужбовців. Він підійшов до одного з них і попросив показати своє посвідчення. За словами Ліма, воно було складено з помилками і друкарськими помилками. “Я відразу запідозрив недобре”, – підкреслює чиновник.

“Він називав себе” верховним головнокомандувачем “, коли насправді був ‘верховним аферистом'”, – зазначає у свою чергу помічник лос-анджелеського прокурора Лаліт Кундані.

Lohotron.in.ua за матеріалами Лента.ру

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: