Замовивши новітні iPhone через інтернет, житель Кривого Рогу позбувся майже 30 тисяч гривень

Сьогодні купити через інтернет можна все, і молодь цим масово користується. Тим часом випадки шахрайства в мережі набувають все більшого поширення. Гроші клієнт переводить на рахунок, а товар не отримує.

Так і сталося з 25-річним жителем Кривого Рогу, який поклав око в інтернеті на новітній мобільний телефон iPhone. Вартість його була набагато нижче, ніж у роздрібній мережі, і молодий чоловік вирішив купити модні нині безкнопкові телефони оптом.

Оформивши заявку через інтернет на придбання п’яти телефонів, хлопець перевів 26 тисяч 300 гривень на вказаний в рекламі банківський рахунок. Чекати кур’єра йому довелося дуже довго…

Так і не дочекавшись, невдалий покупець звернувся до Дзержинського райвідділу міліції, де за даним фактом порушили кримінальну справу за статтею 190 частина 3 КК України (шахрайство, вчинене у великих розмірах або шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки).

Як повідомили у відділі зі зв’язків з громадськістю ГУ МВС України в Дніпропетровській області, пошуки привели оперативників до двох безробітних жителів Кривого Рогу: 26-річного чоловіка та 29-річної жінки, які і розміщували в інтернеті подібні оголошення, користуючись при цьому довірливістю покупців.

Шахраям загрожує тюремний строк від 3 до 8 років.

Lohotron.in.ua за матеріалами fakty.ua

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: