Міліція звинуватила Аделаджу в затягуванні процесу над ним

Пастор «Посольства Божого» Сандей Аделаджа всіма силами намагається затягнути судовий процес у справі про шахрайство компанії King’s Capital. Про це повідомив начальник Головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

За його словами, С. Аделаджа з жовтня 2010 року разом з іншими шістьма обвинуваченими, двоє з яких під вартою, ознайомлюється з матеріалами кримінальної справи.

«Справу щодо King’s Capital, де сума збитків становить 50 мільйонів гривень і фігурантом якої виступає Аделаджа, сподіваюся, за кілька місяців направимо до суду. Щодо «Посольства Божого» справа виділена в окреме провадження й ще розслідується», — сказав В. Фарінник.

Справу проти пастора було порушено ще в 2008 році в рамках розслідування справи про шахрайство компанії King’s Capital. Сам С. Аделаджа наполягає на своїй невинності й готовий довести її в суді.

2 червня в ЗМІ з’явилася інформація, що його затримали біля київського ТЦ «Материк». Опору нібито ні охорона, ні сам пастор не чинили. Джип, з якого пастор виходив, також було конфісковано.

Пізніше сам С. Аделаджа, його адвокат Андрій Федур, СБУ спростували ці повідомлення. А прес-служба “Посольства Божого” зазначила, що пастор перебуває в себе вдома — він не був заарештований.

За матеріалами ДТ

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: