Брітні Спірс звинуватили в шахрайстві

Компанія Brand Sense Partners (BSP), що займається просуванням парфумів Брітні Спірс, звинуватила поп-співачку та її батька Джеймі Спірс у шахрайстві та порушенні договору про виплату роялті.

Як пише The Daily Mail, проти Спірс був подано 10-мільйонний позов до суду Лос-Анджелеса.

У 2003 році Брітні Спірс уклала договір про продаж своїх парфумів з косметичним холдингом Elizabeth Arden. Згідно з контрактом, 35 ​​відсотків прибутку від продажу лінійки духів співачки мало спрямовуватися BSP.

Однак, за словами представників компанії, в 2009 році співачка таємно уклала новий договір на 15 мільйонів доларів з Elizabeth Arden, виключивши з нього BSP. За даними видання, співачку не влаштувала така велика комісія своїм колишнім партнерам у BSP.

У 2010 році співачка випустила новий аромат Radiance, прибутки від якого і не дорахувалися в BSP. Однак компанія з’ясувала це тільки в лютому цього року, коли Elizabeth Arden направила співачці і BSP фінансову звітність. У компанії заявили, що втратили приблизно близько 10 мільйонів доларів.

Коментарів від Брітні Спірс поки не надходило.

Radiance став дев’ятим ароматом, випущеним співачкою. Перші духи співачки під назвою Curious вийшли в 2004 році і стали найбільш продаваним парфумом в США.

Залишити відповідь

Ви маєте змогу за кілька секунд швидко ввійти за допомогою: 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: